10 вересня члени всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» зібралися у дружньому колі, щоб вшанувати одного зі своїх ювілярів — 85-річного Анатолія Ліхого. Завітали на урочистості й «Вісті».
Анатолій Ліхой — відома у Борисполі постать — голова профспілкового комітету ПрАТ «АТАСС -Бориспіль», голова координаційної Ради профспілкових організацій Бориспільського району, заступник голови правління ВАТ «АТАСС Бориспіль», ветеран праці, почесний автотранспортник України, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС. Із своїх 85 років життя Анатолій Ліхой присвятив 56 років роботі.
Починав роботу водієм автобуса у 1962 році, був начальником автоколони №1, заступником директора Бориспільського автопідприємства, головою профспілкового комітету, заступником голови правління «АТАСС Бориспіль». Анатолій Семенович є почесним ветераном міста Бориспіль.
Привітати ветерана з 85-річним ювілеєм зібралися його соратники та однодумці з всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» й нагородили його почесною грамотою за зміцнення чорнобильського руху, а також передали вітання від імені виконавчого комітету Бориспільської міської ради за активну громадську позицію та діяльність у сфері захисту прав ліквідаторів аварії на ЧАЕС та ветеранів.








коментарі