Бориспiль
C

Головні новини

До другого туру виборів у Борисполі дільничні комісії не готові


До другого туру виборів у Борисполі дільничні комісії не готові

Деякі дільничні виборчі комісії міста Бориспіль станом на 15 квітня досі не сформовані. Про це повідомлялося на плановій нараді міського голови.

«Я прошу усіх відповідальних за формування дільничних виборчих комісій від виконавчого комітету Бориспільської міської ради, від міських управлінь та відділів звернути увагу на технічний стан дільниць, адже в разі, якщо вибори не відбудуться на котрійсь із них, відповідальність буде перекладено на нас», — попередив Корнійчук.

За словами Людмили Пасенко, заступника міського голови з гуманітарних питань, відділ ведення державного реєстру готовий до роботи. «Сьогодні ми передамо усі запрошення для виборців, а 18 квітня будуть передані і списки виборців. Із нашого боку усім керівникам установ, на базі яких утворено виборчі дільниці, уже направили відповідні телефонограми, аби скриньки для голосування було збережено», — доповіла Пасенко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: