Бориспiль
C

Головні новини

Вибори на 98 виборчому окрузі на межі зриву


До територіального виборчого округу №98 входять: місто Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони, частина Броварського району (виборчі дільниці № 320251, 320252, 320273 – 320275), центр округу знаходиться у місті Яготин.

Згідно інформації ресурс Яготин Інфо проведення другого туру виборів на вищезгаданому окрузі знаходиться під загрозою.

У чому причина?

Є встановлені факти невиплат за роботу членам ДВК, які працювали у першому турі виборів. Є проблеми з недоотриманням пального для водіїв у комісіях. Голова попереднього складу ОВК не надала архіву, та бухгалтерію. Джерела також, стверджують, що було встановлено факт надмірного преміювання попереднього голови, та головного бухгалтера, та інші розтрати. Члени ОВК, кажуть, що попередній голова комісії втручається у роботу нинішнього складу ОВК. Такий стан речей призвів до того, що низка бухгалтерів з Яготина, Борисполя, просто відмовляються мати справу з теперішнею ОВК, побоюючись відповідальності. Також чинна ОВК не може встановити навіть всіх членів комісій, яким заборгували попередники. Ще одним нюансом є те, що ОВК не може здійснювати ніяких банківських операцій. Тобто не може закупити елементарне для своєї роботи.

Тому члени ОВК просять терміново зробити аудит, повернути документацію, та залучити правоохоронців для фіксації фактів порушень.

Термін, який поставили члени ОВК закінчується 17 квітня.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: