Бориспiль
C

Головні новини

Лікарня буде з теплом


КНП «БЛІЛ» нового опалювального сезону може залишитися без опалення. Новину повідомив міський голова Анатолій Федорчук на плановій нараді 20 травня.

Міську владу занепокоїв стан тепломереж районної лікарні. «Пологове відділення може лишитися без опалення через нехтування окремими особами виконання своїх обов’язків. Ми маємо не допустити такої ситуації, бо здоров’я породіль та маленьких діток на першому плані», — сказав Федорчук та уточнив, що тепломережі районної лікарні обслуговує приватна структура, яка і мала контролювати їхній стан.

Керівник КНП «БЛІЛ» Олександр Щур повідомив, що тепломережі потребують ремонту. «Місцями труби теплопостачання чекають заміни, але назвати це аварійною ситуацією я не можу. Там, де ремонт потрібен, його буде зроблено. Договір із приватною компанією на обслуговування тепломереж лікарні передбачено до 31 грудня 2019 року», — повідомив Щур, уточнивши, що ближче до цієї дати буде оголошено конкурс на нового утримувача тепломереж.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: