Бориспiль
C

Головні новини

Доступні уроки для всіх класів на телебаченні та радіо


У мережі доступні уроки у форматі відео та онлайн ресурси для дистанційного навчання школярів у період тривалого карантину, але не всі учні мають комп’ютер із доступом до мережі, особливо в малозабезпечених чи сільських родинах. Рішенням стануть телевізійні уроки, трансляцію яких започаткувало МОН України.

Трансляції на «Раді» перед ЗНО

Починаючи з 17 березня телеканал «Рада» почав трансляції уроків із дисциплін, з яких учні складатимуть ЗНО: українська мова та література, біологія, математика, історія. Уроки транслюють щодня  о 9.30, 10.00, 10.30 та 11.00, а з 13.10 до 15.00 показують їх повтори. 

Телеканал «Рада» доступний на супутниковому та кабельному телебаченні. Також уроки будуть доступні та ютуб-каналі МОН України. 

МОН запевнило, що з усіма тестами, завданнями та конспектами занять можна ознайомитися на сайтах партнерів, які надали відеоконтент для трансляцій: платформа BeSmart (https://besmart.study/ );студія онлайн-освіти EdEra ( https://www.ed-era.com/ ); платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus ( https://prometheus.org.ua/ ) платформа безкоштовних вебінарів з підготовки до ЗНО iLearn ( https://ilearn.org.ua/ ).

Трансляції на телеканалі «Київ» для 11 класу

Телеканал «Київ» теж долучився до дистанційного навчання — тут транслюють щоденну програму «Відкритий урок». 

У програмі показують відео уроки з шкільної програми для учнів 11 класів, але планується розробка аналогічних уроків для інших класів.

Передбачений показ уроків із 11-ти предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови. Проект створений спільно з Київським університетом ім. Бориса Грінченка.

У ефір виходитиме по п’ять уроків у день,  тривалістю до 30 хвилин. Час трансляцій: 9:30, 11:30, 13:30, 13:05, 13:30. 

Уроки також будуть доступні на ютуб-каналі «Київ» в інтернеті. 

Незабаром — для 5 -11 класів

МОН повідомило про підготовку масштабного проекту з дистанційного навчання. Відео уроки для 5-11 класів будуть проводити кращі вчителі України, а транслюватимуть їх головні національні та регіональні телеканали (перелік станом на 29 березня невідомий). Анонсують, що викладання буде креативним. 

Зараз уроки з хімії, фізики, біології, географії, української мови та літератури, англійської мови, історії України та світу, алгебри, геометрії і навіть спортивні розминки оперативно знімають і монтують в Новопечерській школі, яка на час карантину надала локації. Роботу над відео для школярів веде громадська спілка «Освіторія» спільно з Міністерством освіти і науки України, Офісом Президента України та Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій. 

Літературні уроки на радіо «Культура»

Суспільне радіо «Культура» анонсує читання творів світової класики в перекладі Максима Рильського щодня о 21:00 у програмі «Радіотеатр».

 Крім того, о 12:00 та 21:00 звучатиме колекція шкільної класики та поезія українських поетів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: