Бориспiль
C

Головні новини

Бориспіль мізкує над варіантами завершення навчального року


16 квітня цього року Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист-роз’яснення про закінчення навчального року та оцінювання під час карантину. 

https://mon.gov.ua/ua/news/zavershennya-2019-2020-navchalnogo-roku-ta-pidsumkove-ocinyuvannya-uchniv-opublikovano-rozyasnennya-mon

Витяг із листа-роз’яснення МОН: «В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу й завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватися віддалено». 

Деталі. МОН повідомляє, що оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. 

У 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема останні дзвоники та випускні вечори.

Бориспіль думає

Ситуація на місцях. Як і коли закінчуватиметься навчальний 2019/2020 рік у Борисполі, станом на 17 квітня невідомо. У міському управлінні освіти і науки «Вістям» повідомили, що рішення будуть прийняті після Великодніх свят.

Джерело: начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради Тетяна Павленко.

Пряма мова Павленко: «Лист, який оприлюднило профільне міністерство, ми поширили адміністраціям міських навчальних закладів і до вівторка (21 квітня 2020 року – авт.) його зміст і можливі варіанти дій ми обговоримо. Потім із директорами шкіл буде проведена онлайн нарада, на якій остаточно визначимося з подальшими кроками; про рішення буде офіційно повідомлено».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: