Бориспiль
C

Головні новини

Микола Ламаш про те, куди подіти будівельне сміття


Відтепер споживачам не потрібно думати, куди подіти будівельне сміття, яке раніше на полігоні твердих побутових відходів відмовлялися приймати.

Про альтернативу розповів начальник дільниці очистки КП «ВУКГ» Микола Ламаш.

Пряма мова Ламаша:

«КП раніше встановило в деяких дворах червоні контейнери для великогабаритного та будівельного сміття. Контейнери змінюватимуть постійну локацію — адже їх менше, ніж потрібно місту. Працюємо над розробкою графіка встановлення їх у різних мікрорайонах.

Для тих, хто має великий обсяг сміття, є кілька альтернатив.

По-перше, можно замовити підвіз контейнера до приватного будинку — послуга коштує 750 грн.

По-друге, можна домовитися про вивезення сміття трактором із причепом за 600 грн на годину. Вантажники можуть бути із ВУКГ або наймані.

Хочу наголосити, що на стихійні звалища КП «ВУКГ» будівельне чи великогабаритне сміття не возить. Відповідно до угоди з ТОВ «Еко-Сервіс», сміття доставляється на полігон, там зважується і сплачується відповідно до рахунку.

Сміття можна відвезти на полігон самостійно. Є  домовленість із керівництвом полігону про приймання будівельного сміття від приватних осіб, які мешкають у Борисполі. Для цього на в’їзді до полігону стоїть контейнер. На полігон може привезти сміття і фірма, яка робила ремонт чи прибирала територію. Але є обов’язкова умова: потрібно укласти угоду з компанією, що опікується полігоном (ТОВ «Еко-Сервіс»)».

Важливо!

Полігон не приймає гілля дерев та автопокришки. Причина — часті випадки загоряння таких відходів.

До теми. За словами Миколи Ламаша, у планах КП — відмова від захоронення будівельного сміття та відходів із деревини. ВУКГ досліджує інформацію про види необхідного обладнання для їх переробки

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: