Бориспiль
C

Головні новини

Три ідеї «зарізали» на міському конкурсі проектів громадського бюджету


На конкурс проектів громадського бюджету 2020 року виконком Бориспільської міськради було подано 10 проектів. Після розгляду, оцінки та експертизи три з них відхилені та не допущені до подальшої участі. Про причини «Вістям» розповіла начальник відділу економіки виконкому Ірина Гончаренко. 

Пряма мова Гончаренко: «Після попередньої оцінки проекти були передані на розгляд розпорядникам коштів. Відповідно, 7 проектів розглядало управління житлово-комунального господарства, 2 — управління освіти і науки та 1 — управління молоді та спорту. За результатами експертизи три проекти отримали негативний висновок, про що було повідомлено комісію 31 липня.

Так, відхилили проект із вуличного дозвілля (автор Вікторія Шевц), облаштування майданчика для вигулу та дресури собак (автори Наталія Боженко та Анна Бланковська) та проект із обладнання гідротермальної карбонізації оргзалишків і сміття (автор Євгеній Малуша).

Причина відхилення проекту з організації вуличного дозвілля — проект уже реалізується. Було звернення від Центру спорту та здоров’я населення з переліком необхідного обладнання, аналогічного тому, що подала Шевц, і на його закупівлю виділені кошти. Щодо інших двох проектів ситуацію знає управління ЖКГ».

В’ячеслав Толкач, начальник управління ЖКГ, на запитання щодо конкурсу проектів громадського бюджету відповідати відмовився.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: