Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільці не подають проекти на конкурс у рамках громадського бюджету


Через карантин терміни подання пропозицій на конкурс громадського бюджету цього року в Борисполі перенесли. https://borispol-rada.gov.ua/item/43877-do-uvahy-meshkantsiv-mista-termin-podannia-proiektiv-hromadskoho-biudzhetu-prodovzheno-do-14-lypnia-2020-roku.html

Джерело: Ірина Гончаренко, начальник відділу економічної та інвестиційної політики виконавчого комітету Бориспільської міської ради.

Пряма мова Гончаренко: «Термін подачі заявок продовжили до 14 червня, змінилися й інші терміни (етапи, розгляд, втілення проектів тощо). Повідомлення буде опубліковане в у місцевих ЗМІ.  Через карантин у людей не було можливості організувати збір підписів для подання проектів. Станом на 11 травня ні в електронному, ні в паперовому вигляді проекти на конкурс ще не надходили. Із досвіду можу сказати, що заявки починають надходити в останні 3,4 дні до завершення подання. Думаю, так буде і цього року. 

Щодо проектів-переможців 2019 року, їх реалізація буде відтермінована. Особливо це стосується проектів у культурній сфері — проведення концертів, виставок тощо. Зараз я систематизую дані щодо кожного проекту, а після оприлюдню інформацію». 

Читайте до теми:

Як взяти мільйон у громадському бюджеті 2020 

https://i-visti.com/news/7851-yak-vzyati-mlyon-u-gromadskomu-byudzhet-2020.html/

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: