Бориспiль
C

Головні новини

Володимир Мельник: «Хвилює, що не побудували новий лікувальний корпус»


Чи завжди, голосуючи на місцевих виборах, виборець замислюється, яку користь принесе місту чи селу кандидат у депутати чи претендент на голову громади. Пізніше, коли доводиться звертатися до депутата округу з проблемою, виборець оцінює правильність свого вибору.

«Я завжди на зв’язку з виборцями, дослухаюся до пропозицій, вирішую питання округу та громади».

Володимир Мельник — директор товариства «Ольвія», є депутатом міської ради вчетверте, нині його виборчий округ № 2, він – член постійної комісії з питань планування бюджету й економічної реформи. Обирався до Київської обласної ради. У розмові з «Вістями» ділиться, які питання свого округу вдалося вирішити за майже п’ять років, а які – ні.

— Володимире Йосиповичу, що скажете як депутат і водій про необхідність будівництво малої окружної дороги?

  Це мені болить. Скажу як біолог: джерелом 80 % викидів речовин-забрудників у повітря є автомобілі. Гази, які виділяються внаслідок спалювання палива у двигунах, містять понад 200 найменувань шкідливих речовин, у тому числі канцерогени. Нафтопродукти, залишки від стертих шин і гальмівних колодок, сипкі і пилові вантажі, хлориди, які використовують для посипання доріг взимку, забруднюють повітря, придорожні зелені смуги і водні об’єкти. Цим завдається шкода здоров’ю населення. До 100 тисяч авто за добу проходять через місто.

Як бути? Будувати малу об’їзну дорогу! Я її бачу так: облаштувати поворот перед «Епіцентром» (вул. Горбатюка) і далі з виїздом на вул. Запорізька до залізничного вокзалу в бік Іванкова. Вартість такої дороги приблизно 30 млн грн. Я спілкувався з керівництвом служби автодоріг і мене запевнили, що з цим проблем не виникне. Потрібне звернення від імені міської ради до служби автомобільних доріг області через погодження на обласному рівні. Я порушував неодноразово це питання на сесії міськради, але моя пропозиція не знайшла відгуку.

Згоден, є необхідність будівництва великої об’їзної, але розмови Укравтодору з іноземними консультантами ведуться вже понад рік. Вартість дороги — 350-400 млн грн. Коли вона буде?

Ми чуємо з центральних ЗМІ, що уряд виділяє на будівництво доріг країни 75 млрд грн, тому треба стукати в КМУ, спілкуватися з депутатами Верховної Ради України, і я як депутат готовий долучитися до цього процесу.

— Що зроблено на окрузі за нинішню каденцію?

— Я завжди на зв’язку з виборцями, дослухаюся до пропозицій, вирішую питання округу та громади: від благоустрою, облаштування територій до особистих скарг чи заяв. Зустрівся з тисячами виборців, багатьом сприяв у отриманні матеріальної допомоги з міського бюджету майже на 0,5 млн грн.

У Соцмістечку (вул. Бабкіна — Київський Шлях), де мешкають ветерани, диспетчери, пілоти, зроблена красива паркова зона, дитячий та спортивний майданчики. На вул. Бабкіна, 13 позаминулого року встановлено дитмайданчик. Є і проблеми: будинок знаходиться на землях Міноборони, і тому зробити більше через відсутність території неможливо. На вул. Київський Шлях, 11 закладений сквер, там милують око старі дерева, встановлений воркаут, зроблені доріжки, освітлення, лавочки – все для дозвілля мешканців.

Спільними зусиллями депутатів, міського голови Анатолія Федорчука проведено очищення Княжицького озера, тепер там відпочивають люди, неподалік висаджений молодий парк.

На вул. Броварській побудований спортмайданчик і виконано капремонт тротуару. Там мешкає шанована людина, спортсмен, майстер спорту міжнародного класу Сергій Шевченко, і такий майданчик був потрібний. На цій же вулиці ми виявили «безгосподарну» підстанцію, яка за моїм із мешканцями зверненням була закріплена за Бориспільським РП «Київобленерго» і зараз забезпечує потреби жителів будинків. Ситуація з електропостачанням поліпшилася. У будинках № 26, 28, 32 здійснено капремонт покрівлі.

На вул. Глібова наведено порядок. Гаражі-бараки біля залізничних колій пам’ятаєте? Там тепер лад, чистота, територія загороджена парканом, встановлено сміттєві майданчики. Через неодноразові звернення до міської ради оформлено у власність громадянам майже 250 гаражів.

Мною докладено зусиль, щоб була зроблена дорога на вул. Залізничній та вул. Авіаторів.

Болючим питанням був ремонт даху житлового будинку на вул. Глібова, 1. Йому понад 40 років, мешкають там люди похилого віку, які не мали змоги профінансувати свою частину ремонту (відповідно до умови дольової участі). Завдяки наполегливій роботі будинкового комітету, який очолює Юлія Самофал, та проведеним перемовинам з міською владою, проблему було вирішено, і 10 вересня ремонтні роботи розпочалися. Плануються біля цього будинку і дитячий та спортивний майданчики.

Також спільними зусиллями з ініціативною групою мешканців мікрорайону зупинено намагання будівництва на зеленій зоні біля території будинку № 11 на вул. Київський Шлях торгівельно-офісного центру.

«Дякую кожному мешканцю міста, що він своєю працею вносить вклад у його розвиток!»

— Ви депутат чотирьох скликань. Обиралися і як мажоритарник, і за партійними закритими та відкритими списками. Скажіть, який варіант для виборця на місцевому рівні ефективніший?

— Переваги і недоліки мають обидві системи. Думаю, вдалішою для таких міст, як Бориспіль, є мажоритарна система, коли забезпечується тісний зв'язок депутата як представника певної партії з виборцями. Натомість виборці округу повинні мати право, у разі зловживання чи невиконання депутатом обов’язків, ініціювати його відкликання. Виборець має знати, кого обирає.

— А яка ваша думка щодо територіальної реформи?                                                                                           

— Будь-яка реформа повинна бути для покращення умов життя громадян, тому й нещодавні зміни територіального устрою повинні забезпечити соціальний і економічний збалансований розвиток територій. Краще, щоб місто і район об’єдналися. Із великим бюджетом можна вирішувати питання території комплексно.

— Що важливо для розвитку Бориспільської громади сьогодні?

— Перед містом є кілька викликів, зокрема, проблема екологічної безпеки, пов’язаної не тільки з транспортом. Не розв’язується питання сміттєвого полігону, переданого в оренду приватній особі, і звезене з Києва сміття накопичилося на рівні 10-поверхового будинку. Треба знайти підстави для розірвання договору. Чомусь виконавча влада не займає активної позиції щодо врегулюванню ситуації. Але я переконаний: на передвиборчих перегонах усі кандидати, у тому числі й ті, хто сьогодні має владні повноваження, будуть гарантувати чи «побудувати сміттєпереробний завод», чи «закрити полігон».

Хвилює, що не побудували новий лікувальний корпус, хоча кошти міського бюджету дозволяють це зробити. Ремонт ББЛІЛ проведено, але ж це РЕМОНТ. У старих приміщеннях залишаться терапевтичне і неврологічне відділення. Є приклади Ковельської райлікарні, де фахівці проводять прекрасні операції з трансплантації органів. Лікарня обладнана сучасною апаратурою МРТ, КТ, ангіографом. Радують приклади медиків із Золотоноші. Там проводяться операції із заміни суглобів в рази дешевше, ніж у Києві. Це прорив у вітчизняній медицині. Чому б ББЛІЛ не запозичити досвід? Потрібно створювати для роботи відповідні умови. А все починалося оптимістично: гарний проект лікувального корпусу, але попередній голова РДА приймає рішення не будувати. Цим шляхом пішов і тодішній голова КОДА Бно-Айріян, який теж був проти будівництва. А програла від такого рішення бориспільська громада.

Надзвичайно важливою проблемою є робота швидкої допомоги. Нещодавно у Борисполі був випадок, коли на вулиці стало зле людині — тренеру з футболу. Він знепритомнів, перехожі викликали швидку, яка приїхала лише через 27 хв аж із Переяслава. За цей час чоловік тричі приходив до тями, але не дочекався професійної допомоги лікарів і помер. Я обговорював цей випадок із керівником Броварської філії станції екстреної медичної допомоги, яка приїздила до Борисполя на моє прохання. За її словами, за нормативами на кожні 10 тисяч населення має працювати одна машина з бригадою лікарів. Тобто на Бориспіль і район мають бути 14 машин швидкої допомоги, натомість виділено лише чотири. Це обурює! Питання має вирішуватися на рівні області, держави, адже Бориспіль сплачує мільйони до державного бюджету.

Хвилює також хаотичне будівництво багатоповерхівок, торгових центрів, особливо вздовж центральної вулиці. Я за розвиток міста, створення робочих місць, залучення інвестицій, що призведе до зростання доходів місцевого бюджету та покращення якості життя в місті. Але таке будівництво не повинно перешкоджати комфортності мешканців. Наприклад, я виступав категорично проти вирубки дерев вздовж вулиці Київський Шлях під час зведення чергового торгового центру.

Європейський досвід розвитку місцевих громад показує, що необхідно збільшувати відсоток зелених насаджень. Щодо житлової забудови, то є сенс подумати над малоповерховим будівництвом на зразок європейських стандартів. Знаю, що за рекомендаціями ЄС недоцільно зводити житлові будинки вище сьомого поверху, оскільки їх визначено як некомфортні і такі, що знижують рівень здоров’я та якість життя людей. Турбує відсутність очисних споруд, адже каналізаційні стоки скоро нікуди буде подіти.

Управління розвитком міста мало б бути ефективнішим. Наприклад, у бюджеті станом на 01.01.2020 року залишилося неосвоєними майже 260 млн грн. Інфляція, здорожчання матеріалів, робіт і послуг «з'їдають» кошти.

Це є результатом відсутності в місті достатньої кількості проектів регіонального розвитку, які могли б бути підтримані за кошти бюджету. За умови продуманої політики ці кошти можна було б направити на будівництво лікарні, школи, утеплення житлового фонду, модернізацію комунальних підприємств (тепломережі, водоканалу, комунгоспу), створення комунального автотранспортного підприємства, закупку електроавтобусів, про що я неодноразово наголошував на сесіях міськради. Слід залучити інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу.

Скільки розмов точилося про спорудження будинку ветеранів? Але для більшості депутатів це не є цікавим.

— Ви керівник відомого в місті товариства «Ольвія»: чи відчули підтримку як підприємець на державному рівні?

— Не приховую: чекав, сподівався на зміни, зокрема спрощення податкового обліку та звітності для підприємств. Наприклад, впровадження касових апаратів для ФОП, переконаний, не стимулюватиме малий бізнес до розвитку. Для його обслуговування потрібно взяти на роботу кваліфікованого фахівця, бухгалтера. Моя пропозиція — збільшити щомісячий єдиний внесок пропорційно до об’ємів доходів: від тисячі до 5 тис. грн для малих підприємців.

У цивілізованих країнах бізнес під невеликі відсотки отримує кредити і розвивається. У нас знаходять причини, аби підприємець не міг його отримати. У мене був намір взяти державний кредит і реконструювати приміщення під культурно-спортивний заклад, але заважає низка бюрократичних вимог, які блокують надання кредиту. Здавалося б, гарна ідея, але ні, держава не допоможе.

Прикро те, що молодь їде з України. Кажете, ніде заробити? На ринку праці у нас прогалини. Для прикладу, Бориспіль. Тут торгівля на висоті, а побутові послуги? Бракує кваліфікованих спеціалістів робочих професій. Потрібно створювати для підприємця вигідні умови, аби людина працювала чесно і розвивала свою справу.

— Що бажаєте сказати на завершення каденції?

— Перш за все, щиро подякувати виборцям за співпрацю — це їхньою працею і коштами розвивається Бориспіль. А також попросити вибачення за колег-депутатів, бо через політичні розбірки часто забувалися передвиборчі обіцянки. Тож до 25 жовтня є над чим замислитися.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: