Бориспiль
C

Головні новини

Рустам Хамракулов: «Хочу бачити реальний результат своєї роботи»


Перед завершенням каденції депутат Бориспільської міської ради Рустам Хамракулов поділився з читачами «Вістей» тим, що вдалося зробити на його виборчому окрузі №5, і що заплановано на майбутнє.

Громадську діяльність Рустам Хамракулов розпочав у 2013 році з участі у Революції гідності. Воював у АТО у складі добровольчого батальйону. Був одним із засновників ГО «Асоціація учасників АТО Бориспільщини» та ГО «Сектор безпеки». В 2016 році став депутатом міської ради, а у 2018-му очолив відділ з контролю за благоустроєм міста.

«Я оголосив у Фейсбуці акцію #допоможипогорілійЛуганщині. Відгукнулися багато людей, в основному пересічні бориспільці, з кандидатів у депутати взяли участь в акції одиниці»

— Рустаме Рахим’яновичу, чи задоволені ви підсумками діяльності створених вами громадських організацій?

— В АТО відбулася зміна моїх життєвих цінностей – я зрозумів надзвичайну важливість особистого прикладу та необхідність залучення громади. Разом із такими ж чоловіками, як і я, було вирішено створити ГО «Сектор Безпеки» задля покращення криміногенної ситуації в місті. Почали спілкування з молоддю, розказуючи їм про негативний вплив алкоголю та наркотиків. Навіть виграли канадський гранд в цій сфері.

— Чому вирішили стати депутатом?

— Це був наступний етап мого розвитку. Я розумів, що йду туди, аби бути комунікатором між владою та громадою, і був до цього готовий. Щось із пропозицій людям подобалось, щось ні. Але я завжди намагався знайти компроміс задля відстоювання інтересів громади. Коли Юрій Сидоренко склав депутатські повноваження, він передав мені свій округ. Юра був хорошим депутатом, виборці досі згадують його з вдячністю. Тому я відчував свою відповідальність.

— Чи вдалося зробити все, що планували?

— Не все, але зроблено багато.

Ключовими досягненнями на посаді депутата міськради вважаю:

• укладення договору оренди земельної ділянки, від якої місто щомісячно отримує 154 тис. грн надходжень; проведення масштабної реконструкції інфраструктурних об’єктів на виборчому окрузі (асфальтування та освітлення вулиць, прокладення тротуарів, будівництво дитячих та спортивних майданчиків, капітальний ремонт даху житлового багатоквартирного будинку, будівництво парковок);

• домігся прийняття рішення міською радою про виділення коштів на розробку проекту водопониження на території майбутнього житлового масиву для учасників АТО (с. Лозівка) та контролював виконання робіт, що дає змогу почати будівницто індивідуальних будинків;

• для учасників бойових дій та деяких категорій населення знайшов понад 50 земельних ділянок під будівництво індивідуальних будинків та понад 200 ділянок під індивідуальні гаражі;

• власною депутатською роботою забезпечив прийняття рішень на їх виділення на сесіях міської ради.

— Відомо, що ваші соціальні ініціативи не обмежуються проблемами виборчого округу…

— Так, карантин вніс свої корективи. Я зрозумів, що в цих умовах найбільше постраждали незахищені версти населення. Стояти осторонь не міг, тому з небайдужими людьми організував акцію «Бориспіль – одна родина». Збирали, пакували, розвозили продуктові набори всім, хто цього потребував. Ви навіть не уявляєте, скільки бориспільців відгукнулося на цей заклик! Ми зібрали понад 700 пайків. Крім того, люди перерахували на допомогу велику суму грошей. Причому серед тих, хто взяв участь в акції, були люди, з якими ми по життю є ворогами, навіть не вітаємося. І я бачив їхні прізвища серед тих, хто за першим покликом перерахував гроші на цю акцію.

Коли оголосили, що маршрутки не їздитимуть, ми з хлопцями стали своїми авто доставляти медиків на роботу і з роботи.

Керівництво дитячих інтернатів в Донецькій області звернулося по допомогу, не було масок. Ми зібрали більше 15 тисяч масок і відправили їм Новою поштою.

— Плануєте продовжувати благодійні акції?

— Ми їх і не припиняли. Зараз на Луганщині згоріло більше 30 сіл. Люди все втратили, у них навіть їжі немає.

Я оголосив у Фейсбуці акцію #допоможипогорілійЛуганщині. Відгукнулися багато людей, в основному пересічні бориспільці, з кандидатів у депутати взяли участь в акції одиниці. Зібрали продукти, речі, відправили машину. Регулярно організовую збір і доставку найнеобхідніших ресурсів в зону АТО.

— Які нагальні проблеми вдалося вирішити на посаді керівника відділу з контролю за благоустроєм?

— Приватний сектор неохоче укладає договори на вивезення сміття. Привозять і скидають його біля багатоповерхівок. У мене на окрузі таких випадків менше, тому що я постійно контролюю, на порушників складаємо протоколи. Якщо порушники злісні, викидаю їм це сміття в салон машини. Звичайно, це радикальні заходи, хотілося б, щоб люди розуміли, що нам усім жити в одному місті. Вирішити цю проблему можна буде лише тоді, коли весь приватний сектор укладе договори. Тому постійно проводимо роз'яснювальну роботу.

— Не розчарувалися за роки депутатства в політичній діяльності?

— Я зрозумів, що політика — брудна сфера. Тому намагаюся триматися подалі від великої політики. Хочу працювати на окрузі, бачити реальний результат своєї роботи. На сьогодні маю досвід спілкування з людьми, супроводження соціальних акцій і акцій допомоги, в розробці проектів, які спрямовані на позитивний розвиток громади.

— У разі проходження до ради ОТГ, які у вас плани на майбутнє?

— Серед основних цілей, які я собі ставлю на 5 років, є наступні:

• створення туристичних об’єктів з метою залучення інвестиційних коштів в наш регіон;

• створення місцевого органу правопорядку (муніципальна поліція);

• створення інструментарію для безпосереднього впливу громади на рішення, що приймаються місцевою радою;

• створення центру управління відходами з метою розв’язання екологічної проблеми, пов’язаної з існуванням полігону.

 

На окрузі зроблено багато: тротуари, дитячі майданчики, благоустрій.

Рустам Хамракулов: «Хочу бачити реальний результат своєї роботи»Рустам Хамракулов: «Хочу бачити реальний результат своєї роботи»Рустам Хамракулов: «Хочу бачити реальний результат своєї роботи»Рустам Хамракулов: «Хочу бачити реальний результат своєї роботи»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: