Бориспiль
C

Головні новини

Новорічні ранки у Борисполі пройдуть ізольовано


Джерело: начальник Бориспільського міського управління освіти і науки Тетяна Павленко.

Пряма мова Павленко: «Не дивлячись на досить складну ситуацію із епідемією коронавірусної інфекції, новорічні свята ніхто не відміняв. Тому в дошкільних та шкільних закладах вони пройдуть ізольовано, в групах та класах, без батьків та інших родичів. У холах шкіл традиційно будуть встановлені ялинки. Щодо садочків, то тут можливе встановлення по невеликій ялинці у кожній групі з суворим дотриманням усіх протипожежних заходів безпеки. Наголошу, все це заради здоров’я дітей. Хочеться сподіватися, що батьки з розумінням поставляться до ситуації, що склалася, і не будуть загострювати її, конфліктуючи з приводу того, що новорічні ранки відбудуться без їхньої присутності. Адже безпека зараз — понад усе».

Подробиці. За словами Тетяни Павленко, новорічні подарунки для вихованців садочків та молодшої ланки шкіл управлінням освіти були закуплені завчасно, і вже з 1 грудня будуть завозитися до закладів освіти. Планують вручити подарунки малечі на День святого Миколая.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: