Бориспiль
C

Головні новини

Процес створення об’єднаної Бориспільської громади стартував


З 1 січня 2021 року Бориспільська громада господарюватиме спільно — і місто, і села. Позачергова сесія новообраної Бориспільської міської ради 4 грудня 2020 року прийняла низку рішень, які дозволять плавно перейти до роботи в об’єднаній територіальній громаді. 

Затвердження регламенту, формування фракцій міської ради, зміни до організаційної структури та штатної чисельності управлінь, відділів, служб виконавчого комітету, призначення заступників, утворення виконавчого комітету, — усі ці питання є необхідними при формуванні органів влади після виборів.
В першу чергу постало питання доцільності функціонування сільських клубів, бібліотек, пожежних команд. Принципова позиція секретаря міської влади Владислава Байчаса, — зберегти всі надбання сіл, що увійшли в Бориспільську ОТГ. Ця позиція знайшла підтримку у більшості депутатів, які розуміють важливість розвитку всієї Бориспільської громади, а не лише міста.
«Щоб зруйнувати, багато розуму не треба. Зараз наша мета — зберегти все, що можна. Люди в селах бояться звільнень, ми повинні підтримати їх у такий непростий період. Вже потім, коли громада запрацює як єдина структура, будемо дивитись, де і що необхідно змінювати», — зауважив Владислав Байчас.
Депутати підтримали таку політику секретаря та проголосували всі питання щодо збільшення штатної чисельності управлінь Бориспільської міської ради, куди тепер увійдуть і представники сіл.
Також рішенням сесії були створені спільні комісії з реорганізації та передачі майна до комунальної власності Бориспільської ОТГ в особі Бориспільської міської ради від територіальних громад Сеньківської, Глибоцької, Кучаківської, Любарецької, Рогозівської та Іванківської сільських рад.
Роботи в цих комісіях буде багато, а часу обмаль. Адже всі об’єкти соціальної інфраструктури необхідно передати швидко, аби в бюджеті на 2021 рік закласти необхідне фінансування.
До речі, округи між депутатами поки не розподілені. При затвердженні порядку денного це питання зняли з розгляду. Секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас повідомив «Вістям», що питання потребує доопрацювання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: