Бориспiль
C

Головні новини

Володимир Шалімов: є лише одна партія — це Бориспіль


Лідер Бориспільської міської партії «Наш край», соратник Анатолія Федорчука, відомий політик з 15-річним досвідом, який не на словах знає, як підняти економіку міста та працювати на благо громади, голова правління будівельної компанії «Агробудмеханізація», заслужений будівельник України Володимир Шалімов розповів «Вістям» про розбудову та розвиток Бориспільської громади та про те, яким, на його думку, повинен бути очільник міста та новообрані депутати міськради.

— Володимире Іллічу, як ви оцінюєте інфраструктуру Бориспільської громади, міста та сіл? Що потрібно зробити для добробуту Бориспільської громади?
— Необхідно максимально залучити інвестиції в місто. На периферії, на пустирях та околицях повинні бути побудовані заводи. Одним із основних напрямків роботи покійного Анатолія Соловйовича Федорчука було залучення інвестицій у місто.

— Що заважає розвиватися нашому місту та селам ОТГ?
— Для того, щоб регіон був привабливими для інвесторів, потрібно забезпечити стабільне безперебійне електропостачання. Але наразі його немає. Оскільки енергетична компанія ПрАТ «Київобленерго» — приватна структура ДТЕК, ми не маємо на них жодного впливу. І коли приходить інвестор і розуміє, скільки коштів доведеться сплачувати за електропостачання, він приймає рішення, що йому це невигідно. Це створює проблему з інвестиціями у Борисполі та селах.

— Що першочергово потрібно Бориспільській громаді?
— Є потреба в сортувальному заводі та двох об’їзних дорогах. Це багатомільярдні об’єкти, кошти на які не закладено в бюджет ОТГ, проте є шанс їх втілити в життя, взявши в області субвенції. Хто буде відстоювати це право — питання відкрите.

— Що порадите депутатам для злагодженої роботи?
— Потрібно відкинути особисті політичні вподобання, припинити розколи та війни і робити те, що обіцяли людям на виборах. Працювати заради громади, а не догоджати власним амбіціям. Серед депутатів не повинно бути розподілу на партії. Є лише одна партія — це Бориспіль.

— Чого більше за все ви не любите як в політиці, так і в житті?
— Критиканів та популістів, які нічого не роблять. Адже мій основний принцип — потрібно чесно працювати там, де ти знаходишся. Анатолій Соловйович завжди радів, коли у місті будувалося щось нове. А більшість критиканів нічого не створюють. Вони не зацікавлені щось робити для міста.
Впевнений, за таких людей виборці не будуть голосувати, оскільки бачать їхній популізм та марні слова без конкретних справ. Вони лише знищують критикою створене іншими. Звісно, потрібен конструктив, але по справі та для вирішення проблем.
Анатолій Федорчук виграв вибори на голову Бориспільської ОТГ від нашої політсили «Наш край».
Під час передвиборної гонки наша партія майже не проводила агітації. З нашого боку не було брудних роликів, як у молодих конкурентів, які просто паплюжать та зневажають людей, хоча до цього називають себе твоїм другом. Дуже цікаво, коли ті, хто лив бруд на колишнього очільника, зараз заявляють виборцям, що вони друзі Анатолія Соловйовича. Для чого? Риторичне питання. Звісно, щоб перетягнути собі його електорат. Але людей не обдуриш. Вони давно вже розуміють, що таке боти в Фейсбуці, які підносять на п’єдестал одного, а інших всіх обливають брудом, розуміють, як реагувати на брудні ролики та брудні вигадані новини про кандидатів. Все це політичні технології, і люди роблять із цього висновки.
Ми з Анатолієм Соловйовичем 15 років пліч-о-пліч пропрацювали на благо міста. І весь цей час він вболівав за місто і дивувався, коли люди лили бруд один на одного. Я пам’ятаю, як Анатолій Федорчук дивився на це і не міг усвідомити, як таке можливо — адже зовсім недавно він із цією людиною чай пив у товариському колі і слухав, як той любить місто. А тепер цей «друг» паплюжить ім’я голови міста… Анатолій Федорчук усе брав близько до серця, не міг не звертати уваги на чорний піар. Усе це вплинуло на його здоров’я та серце, яке просто не витримало ускладнень від ковід і зупинилося.
Рішення про участь у виборах було для нього дуже важким, але він безапеляційно переміг.

— Яким має бути очільник Бориспільської громади?
— Патріотом громади, який працює на благо громади. Це основне.

— Як вважаєте, хто може стати гідною заміною Анатолію Федорчуку?
— Я не можу відповісти, бо ще немає остаточного списка кандидатів. Але вся наша фракція проголосувала за Владислава Байчаса на посаду секретаря міськради, тому саме його бачимо на посаді голови Бориспільської ОТГ.

— У яких питаннях та ставленні до роботи схожі Анатолій Федорчук та Владислав Байчас?
— Владислав Байчас працював головою районної ради та був однодумцем Анатолія Соловйовича. Вони були у дуже гарних професійних стосунках. Працювали в тандемі у співпраці міста та району та під час ремонту Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.
Вони завжди були патріотами свого краю, які прагнуть працювати для людей. Це їхня спільна риса. Вони обидва вболівали за покращення життя мешканців міста та району.

— Що хочете сказати бориспільцям, які голосували за Анатолія Федорчука? Та що можете побажати всім виборцям, які прийдуть у січні обирати нового очільника Бориспільської громади?
— Дивіться на людину, яка щось зробила та може зробити для громади. Якщо ви будете голосувати за кандидата, який до цього лише кричав, бігав, галасував, ображав та принижував інших — це проблема. Адже, на мою думку, така людина не зможе бути обличчям нашого міста, не зможе бути ефективним міським головою. Адже голова ОТГ по суті своєї роботи повинен бути управлінцем та господарником, а не займатися власним піаром та популізмом. Судити людину потрібно за її справами — так говорить християнська мудрість. Тому обирайте людину за справами, от і все.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: