Бориспiль
C

Головні новини

Ігор Шалімов: План дій у Кучакові


Села повинні мати право голосу в раді Бориспільської об’єднаної територіальної громади. У цьому впевнений лідер місцевої команди «Слуга Народу» Ігор Шалімов. Про це йшлося на зустрічі представників команди з мешканцями села Кучаків.

Позиція лідера місцевої команди ЗЕ — представники кожного села мають стати депутатами нової ради Бориспільської ОТГ.

Головне, чого бояться мешканці сіл, які увійдуть до Бориспільської ОТГ, що місто не буде звертати уваги на їхні проблеми. Вихід, який бачать у місцевій команді «Слуги Народу» – у майбутній раді ОТГ мають бути представники всіх сіл. 

«Ми хочемо, щоб після виборів про ваші проблеми не забули. Повірте, у міста своїх проблем достатньо. Але якщо ваш голос буде в раді ОТГ – вас почують», – заявив майбутній кандидат на посаду голови Бориспільської ОТГ Владислав Байчас.

«Ми хочемо, щоб у нашу команду ввійшли представники сіл: ті, кого ви оберете, ті, хто мешкає поряд із вами, чиї діти ходять разом із вашими до школи. Ми ходили по домівках, запитували, кого люди хочуть бачити депутатом. Переважно мені називали два прізвища. І я радий, що вони погодилися приєднатися до нашої команди», – зазначив лідер команди «Слуга Народу» Бориспільської ОТГ Ігор Шалімов.

Довідка: Кучаківській сільській раді підпорядковано п’ять сіл: Кучаків, Лебедин, Артемівка, Сулимівка, Мала Стариця.

Тож село Кучаків у команді «Слуга Народу» представляють директор Кучаківської ЗОШ Лариса Кравцова та завідувач сільської амбулаторії Олег Ісаков.

«Мені стало боляче, коли я побачив, що сільрада утеплена, а школа ні. Не розумію, чому чиновники повинні бути в кращих умовах, ніж наші діти?! Я не розумію, чому земля під школою досі не оформлена. А всі пропозиції оформлення, які пропонують директору, зменшують шкільне подвір’я вдвічі. Я вважаю, що директор школи повинна стати депутатом і давати вказівки чиновникам», – наголосив Ігор Шалімов.

Загалом проблем у Кучакові багато. Це і поганий стан доріг, і відсутність робочих місць, погане транспортне сполучення із Сулимівкою.

Тож важливим пунктом у роботі команди буде залучення інвестицій. Адже нові підприємства — це не лише нові робочі місця, податки до місцевого бюджету, а й змога будувати школи, садочки, амбулаторії, парки, дороги, освітлення.

Дендропарк у Сулимівці

До теми. На базі Сулиміського парку, який був започаткований ще гетьманом Іваном Сулимою, ЗЕ команда планує створення великої рекреаційної зони. «Ми плануємо зробити велику рекреаційну зону – дендропарк, до якого буде окремий маршрут із міста. Це дасть поштовх розвитку села», – заявив Ігор Шалімов.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: