Бориспiль
C

Головні новини

Ремонт пологового відділення та операційного блоку перенесено на 2021 рік


Джерело: засідання виконавчого комітету Бориспільської міської ради.

Стало відомо. На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради були затверджені зміни до Програми розвитку ББЛІЛ на 2019-2021 роки. Як повідомила заступник Бориспільського міського голови Людмила Пасенко, Програма продовжуватиме діяти, а невикористану суму коштів перенесуть на наступний рік. Мова йде про 83 млн 460 тис. грн.

Подробиці. Кошти передбачені на продовження капітального ремонту пологового відділення, капітальний ремонт операційного блоку та ліфта, придбання спеціалізованого санітарного транспорту для лікарні, відшкодування комунальних послуг і виділення коштів на засоби індивідуального захисту для персоналу, експрес-тести, проведення діагностики та лікування COVID-19. Крім того, за словами Пасенко, потрібно продовжити підтримку мешканців громади з боку місцевої влади: планується відшкодування вартості комп’ютерної томографії (якщо це не буде відшкодовувати НЦЗУ) хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ББЛІЛ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: