Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі лунала гіпнотизуюча мелодія джазу


У Борисполі лунала гіпнотизуюча мелодія джазу

Джаз - це стиль життя, філософія, світовідчуття ... Джаз - це свобода. Це музика, яку вистраждали, збагатили контрастом емоцій і відпустили лунати світом.

У останній день фестивалю "Музичний компот" бориспільців гіпнотизували саме ним, джазом.

Солодка, імпровізована мелодія занурювала слухачів у атмосферу драйву в поєднанні із душевним спокоєм..

Відомий джазовий дослідник Маршалл Стернс (1908-1966) в своїй книзі "Історія джаза" характеризує джаз, як синтез "білої" та "чорної" музичної культури.
У Борисполі лунала гіпнотизуюча мелодія джазу

"Предусім, де б ви не почули джаз, його завжди значно легше впізнати, ніж описати словами. Але й в найпершому наближенні ми можемо визначити джаз як напівімпровізаційну музику, що виникла в результаті 300-річного змішування на північноамериканській землі двох великих музичних традицій — західноєвропейської та західноафриканської, тобто фактичного злиття білої та чорної культури. І хоча в музичному відношенні переважаючу роль тут зіграла європейська традиція, але ті ритмічні якості, які зробили джаз настільки характерною, незвичайною і легко впізнаваною музикою, безсумнівно, ведуть своє походження з Африки. Тому головними складовими цієї музики є європейська гармонія, євро-африканська мелодія та африканський ритм".
У Борисполі лунала гіпнотизуюча мелодія джазу

Того вечора на сцену вийшли два джазові колективи. Та не лише музикою був насичений завершальний вечір «Музичного компоту». Провели також і аукціон. Всього зібрали понад 3000 тисячі гривень. Ці кошти будуть передані на виготовлення супових наборів для наших бійців.

ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ У ВІДЕОСЮЖЕТІ.Фотографії Сергія Кручиніна
Телеканал Бориспіль

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: