Бориспiль
C

Головні новини

У Бориспільському районі планують побудувати кілька соціальних об'єктів


У Бориспільському районі планують побудувати кілька соціальних об'єктів

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області зареєстровано декларації про початок будівництва дитячого садочка та амбулаторії сімейної медицини в с. Щасливе Бориспільського району.

Замовником на об’єктах «Будівництво дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 5» та «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Лермонтова, 9» є Щасливська сільська рада. Дитячий садок розрахований на 195 вихованців, а медичний заклад – на 200 відвідувань у зміну з перспективою розвитку.

Загалом з початку року посадовими особами Департаменту на Київщині зареєстровано понад 8,5 тис. дозвільних документів. Серед них – 5 повідомлень та 18 декларацій про початок виконання підготовчих робіт, 3477 повідомлень та 1551 декларація про початок виконання будівельних робіт, 3625 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації.

Прес-служба ДАБІ України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: