Бориспiль
C

Головні новини

Виїзне засідання спостережної комісії Бориспільської РДА на території виправної колонії № 119


Виїзне засідання спостережної комісії Бориспільської РДА на території виправної колонії № 119
13 вересня відбулося виїзне засідання спостережної комісії Бориспільської райдержадміністрації на території Бориспільської виправної колонії № 119.

Засідання комісії пройшло спільно із засіданням комісії Бориспільської виправної колонії № 119. Голова спостережної комісії Ірина Тур, члени комісії за участі в.о. начальника виправної установи Андрія Логовського, заступника начальника з соціально-виховної та психологічної роботи Сергія Логвиненка та членів комісії БВК розглянули 12 справ засуджених щодо зміни режиму їх утримання. Був заслуханий кожен із засуджених.

Враховуючи поведінку засуджених під час відбування покарання та враховуючи ступінь їх виправлення, комісіями було погоджено дві справи засуджених щодо умовно-дострокового звільнення та заміна невідбутої частини покарання на більш м'яке.

До спостережної комісії також звернулися двоє засуджених з проханням працевлаштування в установі. Дане питання взяте на контроль спостережної комісії.

Бориспільська РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: