Бориспiль
C

Головні новини

Підсумки травматизму невиробничого характеру серед бориспільців


Підсумки травматизму невиробничого характеру серед  бориспільців

Управлінням соціального захисту населення Бориспільської міської ради підбито річні підсумки травматизму невиробничого характеру серед бориспільців.

За 2017-й постраждалих виявилося більше, ніж за попередній рік, збільшилася кількість травмованих дітей віком до 14 років. Через травми померло десятки людей.

Протягом 12 місяців 2017 року у Борисполі внаслідок травм невиробничого характеру постраждало 5620 осіб, що на 102 особи більше, ніж торік. Зафіксовано 47 смертельних випадків.

Слід відзначити збереження високих минулорічних показників травматизму внаслідок випадкових падінь: внаслідок пересування, падіння із висоти, в колодязі, ями тощо. Із цих причин до ЦРЛ звернулося 2992 особи, чотири випадки виявились смертельними.

Через нещасні випадки, що пов’язані із транспортом та дорожньо-транспортними пригодами, постраждало 109 осіб, померло 12.

Суттєво збільшилася кількість травмованих через протиправні дії інших осіб (напади з метою вбивства чи нанесення тілесних ушкоджень). Так, за 2017 рік таких випадків сталося 277. Це на чверть більше за минулорічний показник. Один напад виявився смертельним.

Травмування дітей віком до 14 років відбувалося 700 разів. Смертельних випадків не зафіксовано.
Зменшився рівень травматизму внаслідок випадкових отруєнь алкоголем чи іншими речовинами. Всього потерпілих через це зафіксовано 220, одна особа померла. Минулого року таких постраждалих було в десятки разів більше.
Щодо самогубств, то у 2017 році у Борисполі таким чином пішло із життя 15 осіб.

Тетяна ХОДЧЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: