На директора сміттєзвалища біля села Глибоке подано позов до суду
Керівник одного з товариств Бориспільщини самовільно зайняв земельну ділянку для сміттєзвалища, незаконно захопивши частину сусіднього приватного земельного наділу. У результаті службової недбалості власнику цієї ділянки завдано матеріальної шкоди на суму майже 77 млн. гривень.


