25 лютого на базі Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського» освітяни провели семінар «Методи кейс-технологій на уроках історії та правознавства». У семінарі взяли участь вчителі історії та правознавства навчальних закладів Бориспільської ОТГ.
Про особистий досвід застосування кейс-методу при організації уроків історії учасникам семінару розповіла директор ліцею та вчитель історії Надія Семчик. «Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий учитель. Тому кожен учитель при проведенні уроків застосовує власний досвід, бачення та інтерпретацію загальновідомих методик», — зазначила вона.
На семінарі також були присутні заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та автор одинадцяти підручників та посібників з правознавства та більше 70-ти статей у фахових виданнях Олександр Наровлянський, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Людмила Бриль, вчителі історії Євгенія Горенюк та Раїса Куторій. Зокрема, учасники семінару розглянули особливості застосування методики під час дистаційного навчання та у позаурочних заходах.
Довідка. Кейс-технологія як навчальний метод використовується для того, щоб задіяти комунікативні та творчі здібності учнів, навчити їх здобувати знання та сформувати компетентності. Суть методу полягає в використанні конкретних випадків (ситуацій, історій, тексти яких називаються «кейсом») для спільного аналізу, обговорення або вироблення рішень учнями з певного розділу навчальної дисципліни.
коментарі