Бориспiль
C

Головні новини

З 1 квітня додатково до водопостачання платитимемо абонплату: 26,94 грн за абонента


З 1 квітня 2021 року споживачам, що мешкають у багатоквартирних житлових будинках та мають договори на центральне водопостачання та водовідведення, нараховуватиметься абонплата. Вона становитиме 26,94 грн за одного абонента. 

Плата за абонентське обслуговування виставлятиметься як окремий платіж. Вона не є комунальною послугою, тому держава може регулювати лише її граничний рівень, який з 1.12.2020 р. становить 32,19 грн, а з 1.07.2021 р. становитиме 33,74 грн.

Абонплата не нараховується споживачам приватного сектору в індивідуальних будинках та споживачам багатоквартирних будинків, які визначилися з моделлю договору і обрали договірні відносини за колективним договором (тобто створили ОСББ).

До абонплати зокрема включені такі послуги: повірка квартирного лічильника один раз на 4 роки, друк та доставка квитанцій, абонентський супровід, звірка даних, виготовлення довідок на відчуження майна тощо. При цьому всі квартирні засоби обліку лишаються у власності споживача, а КП ВКГ «Бориспільводоканал» лише бере їх на абонентський облік та забезпечує періодичну повірку. Тому в разі виходу з ладу, пошкодження або визнання засобу обліку непридатним, фінансувати заміну має споживач. Також власник (співвласник) помешкання відповідає за збереження і цілісність розподільних засобів обліку та пломб на них.

Несплата абонентського обслуговування і, як наслідок, утворення боргу, може призвести до відмови в призначенні субсидії. Крім того, згідно законодавства передбачена можливість припинення надання послуг з водопостачання та водовідведення. 

Джерело: офіційний сайт Бориспільської міської ради

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: