Бориспiль
C

Головні новини

Піцерія «Ветерано Піца» закрилася?


Піцерія мережі Veterano Pizza, що у Борисполі на вул. Київський Шлях, 75, закрилася. З фасаду будівлі вже видалили вивіску та надписи, демонтовано і літній майданчик. Біля входу до закладу висить оголошення про те, що заклад переїхав, з номером для замовлення піци за телефоном.

Піцерія «Ветерано Піца» закрилася?

З достовірних джерел «Вістям» стало відомо, що причиною закриття піцерії стало проведення чергового тендеру на оренду приміщення, який виграв інший претендент. Так, відповідно до законодавства, оренда приміщень комунальної власності здійснюється через конкурс, який проводиться кожні кілька років. У цьому році конкурс виграла компанія, що запропонувала ціну, в три рази вищу за ту, яку платив заклад Veterano Pizza.

Підприємець Анна Горкун, яка є керівником закладу, підтвердила інформацію про закінчення строку договору оренди. За її словами, орендна плата суттєво підвищилася, тому підприємство вимушене відмовитися від приміщення та працювати лише на доставку.

Нагадаємо, заклад Veterano Pizza відкрив у Борисполі у 2019 році колишній керівника міської патрульної поліції, а нині заступник міського голови Віталій Горкун. Пізніше він передав управління закладом своїй дружині Анні Горкун.

Піцерія «Ветерано Піца» закрилася?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: