Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Біля села Гора на Бориспільщині побудують крематорій


Біля села Гора на Бориспільщині побудують крематорій

Мега-кладовище на 1 мільйон поховань та сучасний крематорій планують побудувати у Золочівській ОТГ. Таку інформацію оприлюднив депутат Гірської сільської ради Олександр Карасевич.

За його словами, територія кладовища площею 250 га з крематорієм розміститься між селами Петропавлівське та Мартусівка.

Біля села Гора на Бориспільщині побудують крематорій

Біля села Гора на Бориспільщині побудують крематорій

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. Ан 23 вересня 2021 10:23
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    Господь зробить вам "крематорій" скоро !
    Захочете вмерти, але смерть втече від вас.
    1. lihlebr 23 вересня 2021 13:51
      • Не подобається
      • +2
      • Подобається
      Точно, когда уже?
      1. Ан 23 вересня 2021 14:35
        • Не подобається
        • -1
        • Подобається
        Евангелие от Луки 17:
        ...
        И как было во дни Ноя, так будет и во дни Сына Человеческого:
        ели, пили, женились, выходили замуж, до того дня, как вошел Ной в ковчег, и пришел потоп и погубил всех.
        Так же, как было и во дни Лота: ели, пили, покупали, продавали, садили, строили;
        но в день, в который Лот вышел из Содома, пролился с неба дождь огненный и серный и истребил всех;
        так будет и в тот день, когда Сын Человеческий явится.
        ...
        1. Лот із Содома 23 вересня 2021 14:48
          • Не подобається
          • +1
          • Подобається
          У вас пігулки закінчилися?
          1. Ан 23 вересня 2021 15:03
            • Не подобається
            • +2
            • Подобається
            Євангеліє від Луки 21:
            ...
            Стережіться, щоб ваші серця не обтяжувалися ненажерством та пияцтвом і життєвими клопотами і щоб не надійшов на вас той день несподівано,
            мов сітка, бо прийде він на все, що живе на поверхні всієї землі.
            Тож пильнуйте, постійно молітеся, щоб змогли ви уникнути всього того, що має відбутися, - і стати перед Людським Сином.
            ...
        2. lihlebr 23 вересня 2021 17:25
          • Не подобається
          • 0
          • Подобається
          Сегодня дождь, это уже начало?
          1. lihlebr 23 вересня 2021 23:32
            • Не подобається
            • +1
            • Подобається
            Коли люди будуть мертвіти від страху й чекання того, що йде на ввесь світ, бо сили небесні порушаться.Євангеліє від Луки 21:26 Цікаво коли?
  2. Мілана 25 вересня 2021 18:04
    • Не подобається
    • +1
    • Подобається
    Доброго дня, шановна редакція! Чи можна у Вас попросити посилання на даного діяча і журналіста? Бо у Фейсбуці не знайшла даного повідомлення від Олександра Карасевича. Я, як мешканка прилеглої території дуже занепоєна таким повідомленням.
    1. lihlebr 4 жовтня 2021 14:36
      • Не подобається
      • 0
      • Подобається
      введите в фейсбуке "депутат Гірської сільської ради Олександр Карасевич" и найдете его там
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Купити квартиру в Києві
Календар публікацій
«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031