Бориспiль
C

Головні новини

Дерева вздовж вулиць відтепер під забороною?


На сесії міської ради 14 вересня депутати затвердили нові правила благоустрою Бориспільської громади. Вони поповнились цікавим пунктом, що регулює висоту дерев, що знаходяться під повітряними електролініями.

В документі зазначено: «З метою дотримання правил безпеки у межах охоронних зон повітряних ліній заборонено саджати дерева, крім кущів та саджанців, з висотою перспективного росту понад 2 метри. Власники земельних ділянок, на яких розташовані зелені насадження, повинні утримувати їх в такому стані, щоб гілки знаходилися на відстані не менш як два метри від крайніх проводів повітряних ліній напругою 0.4 кВ і не менш як 10 метрів від проводів повітряних ліній напругою 6-10 кВ».
На перший погляд, обмеження висоти дерев не виглядає підозрілим, але чи багато можна знайти дерев, що ростуть не вище 2-х метрів? Навіть кущ бузку чи калини може сягати вище, що вже казати про традиційні горіхи, клени чи липи або вишні, які бориспільці раніше полюбляли висаджувати вздовж дороги, щоб на подвір’я потрапляло менше вихлопних газів, пилу, а літом не дошкуляла спека. Враховуючи те, що повітряні лінії тягнуться вздовж усіх доріг та вулиць міста, у перспективі Бориспіль має всі шанси залишитися без зелені.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: