Бориспiль
C

Головні новини

Проблемні питання електропостачання Бориспільщини обговорили з керівництвом ДТЕК


Проблемні питання електропостачання Бориспільщини обговорили з керівництвом ДТЕК

«У Бориспільському районі найбільш зношена інфраструктура мереж електропостачання серед усієї Київської області», — констатував депутат Верховної Ради України Олександр Федієнко під час зустрічі у Воронькові обласного керівництва ДТЕК Київщини із представниками старостинських округів Бориспільського району. 

У приміщенні Вороньківської сільської ради зібралися представники старостинських округів Бориспільщини. Озвучуючи проблеми електропостачання, з якими стикаються громади, виступаючі тільки підтверджували незавидний стан електричних мереж.

Щоб не дзвонити «в рейку»

Найпершими прозвучали питання щодо проблем комунікації із ДТЕК у випадку аварійних ситуацій. Присутні наголошували, що необхідний окремий канал комунікації, на якому не потрібно було б по півгодини чекати з’єднання з оператором. Літні люди скаржаться на складність передачі показників лічильника, адже не всі вони мають змогу чи вміння зареєструвати електронний кабінет для передачі показів у інтернеті.
Віталій Шайда, коментуючи питання, детально проінформував, які канали комунікації уже налагоджено. Зокрема, є мобільний додаток, де можна дізнатися причину відсутності електроенергії за конкретною адресою та можливий час її відновлення. Також необхідну інформацію можна отримати через сайт компанії. Розробляє ДТЕК і окремі онлайн канали для екстреного зв’язку.
Окремо піднімалося питання комунікації у випадку пожежі. За словами Віталія Шайди, при пожежі інформація про необхідність відключення приймається тільки від ДСНС. Існує спеціальний регламент, відповідно до якого відразу після отримання повідомлення відключають усю лінію, а вже потім майстер знеструмлює необхідну ділянку, щоб подати електроживлення іншим споживачам.

Проблемні питання електропостачання Бориспільщини обговорили з керівництвом ДТЕК

Працівники ДТЕК монтери, а не лісоруби

Одним із найболючіших питань є аварійні відключення, коли після кожної негоди чимало сіл чи мікрорайонів міста залишаються без світла через пошкодження електромереж.
Віталій Шайда наголосив: «Найчастіше обриви електромереж трапляються через те, що лінії заросли деревами. У нас немає персоналу, який має зрізувати дерева, ми не лісоруби. Ми електромонтери, організація, яка обслуговує мережі. За утримання зелених насаджень на приватних територіях відповідальність несе приватна особа — власник. У червоних зонах — сільські ради, громади. За межами населених пунктів — районні адміністрації. Зі свого боку, ДТЕК готовий допомагати, зокрема, там, де гілки переплелися з дротами, але це має бути спільна робота».

Про стовпи та чужу власність

Давно наболілою проблемою є заміна старих дерев’яних стовпів. Керівник ДТЕК повідомив, що їх заміну здійснюють у межах інвестиційної програми. Це нереально зробити за 1-2 роки, але у підприємства є бачення, що за 5 років дерев’яних опор у області не повинно бути по всій мережі 0,4 КВ.
Голова Вороньківської ОТГ Любов Чешко, у свою чергу, наголосила, що до ДТЕК відправлено дуже багато заявок про необхідність заміни аварійних стовпів. І якщо вже таку заявку подають, то стовп дійсно знаходиться в аварійному стані.
Це продемонструвала нещодавня заміна аварійного стовпа у Глибокому: коли його від’єднали від дротів, він просто впав і розсипався.
Складним питанням є безхазяйні чи абонентські мережі та ТП (трансформаторні підстанції). Таких багато у кожній громаді. ДТЕК не може їх обслуговувати, адже вони не є його власністю. Аби передати обладнання на баланс, необхідно пройти тривалу процедуру. Але це єдиний вихід, інакше доведеться обслуговувати все самотужки, силами громади.

Проблемні питання електропостачання Бориспільщини обговорили з керівництвом ДТЕК

Коли «шкутильгає» напруга

Обговорювали на зустрічі й проблеми з напругою. «Швидкого рішення це питання не має, — зазначив Віталій Шайда. — Необхідно ставити додаткові ТП. Про напругу невідповідної якості потрібно обов’язково повідомляти. Неважливо, чи надійде скарга від однієї людини, чи від усієї вулиці. Збирати підписи не обов’язково, підприємство зобов’язане реагувати навіть на одне звернення. Інше питання — коли буде реальна можливість усунути всі проблеми. Але така робота ведеться».

Допоможуть реклоузери

Для того, щоб у випадку аварії на одній підстанції не відключалася уся лінія, ДТЕК встановлює вакуумні вимикачі — реклоузери, які ділять лінію на відгалуження. Якщо на одному відгалуженні трапляється пошкодження, відключиться тільки воно. На решті ділянок світло тільки мигне. Раніше відключалася вся лінія. Зокрема, у цьому році у селі Проців, представники якого під час зустрічі озвучили найбільше проблемних питань, по лінії 15 виконуються роботи по секціонуванню і встановленню реклоузерів. Заплановано встановити 4 вимикачі, три із них уже встановлено. Загалом, по всій Київській області передбачено встановити 600 реклоузерів.

У підсумку

Окрім загальних питань, розглядалося багато конкретних проблемних ситуацій. Неузгодженості часто виникають на лінії «споживач — забудовник — ДТЕК». Піднімали проблеми тривалості процедури підключення нових споживачів. Відповідаючи на питання щодо технічної сторони нових підключень, Віталій Шайда наголосив: «Якщо забудовник платить кошти за приєднання, його не повинно цікавити, чи є потужність на трансформаторній підстанції, до якої його приєднають. Це вже наш головний біль, щоб потужності вистачало і вас підключили».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: