Бориспiль
C

Головні новини

Анатолій Тур: «співпраця усіх гілок влади — запорука розвитку»


Тур Анатолій Іванович, депутат міської ради. Округ №21 (с. Іванків). Голова земельної комісії.

Робота в селі має свою специфіку

Майже 15 років Анатолій Тур був сільським головою с. Іванків, тому добре знає всі його проблеми.
«Робота в селі має свою специфіку. Адже це не місто, тому з усіх питань люди йдуть до колишньої сільради. Тому і мені, і старості села Олександру Кириченку, доводиться мати справу із самими різноманітними зверненнями. Часто люди звертаються за допомогою у разі порушення їх прав, щодо сімейних сварок чи крадіжок. У таких випадках як депутат я звертаюся до начальника Бориспільської поліції Тараса Кравчука. Чимало звернень із побутовими питаннями — наприклад, надати техніку чи покосити траву влітку. У нас добре налагоджена співпраця із ВУКГ та іншими комунальними підприємствами, для багатодітних чи малозабезпечених родин вони надають безкоштовні послуги», — розповідає Анатолій Тур.

Депутатський мільйон використано повністю

Із депутатського мільйона трохи більше половини — 544 тис. грн — витрачено на підтримку житлово-комунального господарства с. Іванків. Зроблено ямковий ремонт вулиць Швеця та Ломоносова, здійснено відсипку кінця вулиць Жовтневої та Амосова, відремонтовано підніжжя пам’ятника загиблим у

Другій світовій війні.

Ще 250 тис. грн виділено на потреби Іванківської школи. «За ці кошти придбали туристичне спорядження, адже на базі школи працює військово-патріотичний клуб «Ратоборець», а вони часто їздять на змагання. Також було закуплено сучасне кухонне обладнання для шкільної їдальні — міксери, нарізочні автомати, посуд тощо. В кабінети початкових класів були придбані жалюзі», — зазначає Анатолій Тур.
Ще по 50 тис. грн отримали дитячий садок (для ремонту туалетів) та будинок культури (для придбання костюмів для артистів).

Анатолій Тур: «співпраця усіх гілок влади — запорука розвитку»

Будівництво нового спортивного майданчика

Із міською владою — повне взаєморозуміння

Перед об’єднанням громад мешканці Іванкова побоювалися, що після приєднання сіл до міста міська влада не буде займатись їх проблемами, а віддаватиме перевагу місту. Рік роботи показав, що побоювання були марними.
«Міська влада йде назустріч і втілює в життя ті проекти, які ми розробили ще до об’єднання громад. Цього року за кошти міського бюджету було реконструйовано вул. Набережну та зроблено щебеневе покриття на вул. Пилипа Орлика. Ця вулиця знаходиться на окраїні, яка зараз активно забудовується», — розповідає депутат. — Також керівництво міста підтримало проект добудови спортивного майданчика в центрі Іванкова. Ще раніше ми встановили там майданчик для міні-футболу. Зараз встановлено майданчик для гри у волейбол та баскетбол. Є плани на ще один додатковий майданчик на наступний рік».

Проблеми села на контролі влади

Давня проблема Іванкова — нестача місць у школі. Потрібна добудова, але самотужки село цю проблему вирішити не могло. Зараз депутат намагається вирішити питання, задіявши можливості об’єднаної громади.
«Цього року керівництво Бориспільської громади подавало чимало проектів на державне фінансування, в тому числі й проект добудови Іванківської школи. На жаль, він не отримав фінансування. Але ми не опускаємо руки, продовжимо роботу в цьому напрямку», — пояснює Анатолій Тур.
Ще одне важливе для села питання — розчистка центрального озера. Ще до об’єднання громад сільська рада розпочала процес оформлення усіх необхідних документів. Зараз роботу продовжує влада ОТГ.
«Близько 90% усієї необхідної паперової роботи вже було зроблено сільською радою. Минулого року навіть відбувся тендер на ці роботи, проте його результати були скасовані. Зараз керівництво Бориспільської ОТГ активно займається питанням — внесені зміни в проект, пройдена експертиза. Проект поданий на фінансування з обласного чи державного бюджету. Зараз очікуємо результатів», — зазначає депутат.
На думку депутата, запорукою розвитку села є злагоджена робота усіх гілок влади: депутат, староста та міська влада мають працювати як одне ціле.
«У нас активний староста Олександр Кириченко, він уміє працювати з людьми, знає, до кого звернутись за вирішенням того чи іншого питання. Допомагає співпраця і з депутатом Верховної ради Олександром Федієнком, особливо щодо покращення електропостачання. За його сприяння ДТЕК капітально відремонтував одну трансформаторну підстанцію та збільшив її потужність. Завдяки цьому в частині села зникли проблеми з напругою. Люди й досі приходять та дякують за це», — зазначає Анатолій Тур.

Анатолій Тур: «співпраця усіх гілок влади — запорука розвитку»

вул. Пилипа Орлика

Робота в комісії та плани

Анатолій Тур — голова земельної комісії Бориспільської міської ради. Обсяг роботи комісії великий, та й проблемних питань чимало. «Приватизація землі, оренда землі. Як у місті, так і в селах. Перші півроку були взагалі дуже важкі, адже нам залишилось чимало нерозглянутих питань від попередньої каденції, які нам фактично довелось вивчати заново. Зрештою ми їх усі розглянули. Дякуємо депутатам на округах, які долучаються до роботи комісії, виїжджають на місця, допомагають нам в роботі», — зауважує депутат.
Серед планів на наступний рік — освітлення вулиць, спортивних та дитячих майданчиків у центрі села. Треба знайти фінансування для асфальтування ще семи вулиць, на які вже виготовлені проекти, відремонтувати центральну дорогу села, яка знаходиться на балансі області. Зараз розробляється проект капітального ремонту цієї дороги», — зазначає Анатолій Тур.

Анатолій Тур: «співпраця усіх гілок влади — запорука розвитку»

Нове кухонне обладнання

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: