Бориспiль
C

Головні новини

Будьте обережними з чужими!


«Не спілкуємося з чужими! — наголосив у ранковому ефірі 10 березня Бориспільський міський голова Володимир Борисенко. — На сьогодні дуже багато цивільних автомобілів у розпорядженні загарбників. Тому потрібно з розумінням ставитися, коли на блокпостах у вас перевіряють паспорт, просять показати «Дію». Повірте, це не просто так. Це займає трохи часу, але це убезпечує всіх нас, у тому числі тих, хто зараз на Західній Україні, бо диверсанти прориваються й туди». 

Стосовно підвезення у машині сторонніх людей, міський голова зазначив, що українці — нація, яка готова допомагати всім, але нині потрібно бути особливо обережними. «Якщо доводиться підвозити людей зі свого населеного пункту, яких ви не знаєте в обличчя, запитайте, з якого вони району, де вчилися, кого знають, щоб хоч кілька знайомих вам людей могли підтвердити їхню особу. Не спілкуємося з чужими, не підвозимо нікуди, не переміщуємо по території України. Це реально убезпечує нас самих і рятує людські життя», — наголосив Володимир Борисенко.   

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: