«Сьогодні ми відкриваємо нашу “Алею надії”. Це місце, де ми стоїмо і будемо стояти за тих, хто поки не може говорити за себе. Не втрачаючи віри, що кожен із них повернеться додому», — сказала Олена Скитюк, мама безвісти зниклого військового. «Алея надії» стала символом віри, підтримки та очікування для родин захисників, які досі вважаються зниклими безвісти або перебувають у полоні. У центрі розташоване залізне серце, на яке рідні та близькі повісили жетони з іменами своїх воїнів-героїв, у надії, що прийде день, коли вони повернуться додому з полону, з невідомості, вже не зниклі, та знімуть ці жетони разом зі своєю сім'єю.



коментарі