Бориспiль
C

Головні новини

Київщина може бути поділена на 4 райони: фахівці УАРОР


Експерти Української асоціації районних та обласних рад вважають, що таким чином райони стануть більш спроможними. Про це повідомляє Інформаційна агенція «Погляд».

Проект адміністративно-територіального устрою Київщини створили в рамках круглого столу, який відбувся 6 вересня.

Так наприкінці заходу експерти сформували своє бачення поділу області, розділивши її на 4 райони: Білоцерківський, Броварський, Васильківський та Ірпінський.

Олександр Даниленко, один з фахівців асоціації, розповів, що здійснювати моделювання для Київщини було непросто, а поділ на чотири частини зробить райони більш спроможними.

В УАРОР зазначають, що на круглому столі розглянули різні варіанти. Так Департамент містобудування та архітектури КОДА представив мапу з шістьма районами: Білоцерківським, Броварським, Фастівським, Обухівським, Переяслав-Хмельницьким та Ірпінським. Деякі фахівці асоціації пропонували розділити область на 5 районів: Білоцерківський, Броварський, Васильківський, Ірпінський та Переяслав-Хмельницький.

Наразі експерти продовжують працювати над потенційним устроєм. Після доопрацювання УАРОР планує розробити законопроект і подати його до Кабінету Міністрів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: