Бориспiль
C

Головні новини

На Бориспільщині будуватимуть завод автомобільної електроніки за кошти інвесторів


Днями між Бориспільською РДА та ТОВ «Костал Україна» підписано меморандум про співробітництво та взаємодію в рамках реалізації проекту будівництва заводу з виробництва мехатронних виробів (автомобільна електроніка) на території Дударківської сільської ради. 

Факт. Поліпшення інвестиційного та підприємницького клімату на території Бориспільського району покращується. Нещодавно голова Бориспільської райдержадміністрації Володимир Строкань від імені РДА та генеральний директор ТОВ «Костал Україна» Радослав  Шкуп підписали меморандум про співпрацю. 

Пряма мова Володимира Строканя: «Дякуючи втіленню даного проекту, буде створено 900 робочих місць для мешканців району. Дане підприємство є одним із найкращих прикладів тому, як Україна, а разом з нею і Бориспільський район, можуть вийти на конкурентоспроможний світовий ринок. Ми робитимемо усе, аби і надалі створювати сприятливі умови для залучення додаткових іноземних інвестицій на Бориспільщину й збільшувати кількість робочих місць для місцевого населення».

Довідково. 

ТОВ «Костал Україна» — дочірня компанія німецької фірми LEOPOLD KOSTAL GmbH&Co. Група KOSTAL, яка складається з 31 компанії в 17 країнах світу. Українська компанія є прикладом успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів від інвесторів з Німеччини. 

Товариство засноване в 2006 році у місті Переяславі. Відремонтовано корпус орендований на заводі «Київприлад» (м. Переяслав-Хмельницький) та замінено всі інженерні мережі й технологічне обладнання. Перших працівників почали набирати відразу після заснування. 

Напрямки діяльності: автомобільна електроніка, контактні системи, промислова електроніка, автоматичне та діагностичне обладнання. Партнерами компанії єFord, Audi, Volkswagen, Mercedes, Renault, BMW, SKODA, SEAT. Основними видами діяльності компаній групи є розробка і виробництво технологічно передових електронних і електро-механічних виробів для автомобільної промисловості.

За роки існування підприємство проходило сертифікаційні оцінки та аудити, отримало сертифікати якості ISO TS 16949 та ISO 14001. У 2011 році підприємство отримало Статус якості Q1 від замовника компанії Ford.

Важливо. На сьогодні ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» є найбільшим роботодавцем і  платником податків у Переяславі. Станом на 2019 рік колектив ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» нараховував майже 1000 працівників.

Нагадаємо. 12 лютого у рамках робочої поїздки до Київської області Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав підприємство «КОСТАЛ УКРАЇНА» в місті Переяслав. Він ознайомився з роботою підприємства, зокрема – виробництвом автомобільної електроніки і комплектуючих для багатьох відомих автомобільних  марок, таких як Ford, Skoda, Volkswagen, Audi, Porsche та Lamborghinі. 

Акцент. Генеральний директор підприємства Радослав Шкуп  ознайомив Голову Парламенту з проектом будівництва заводу на території Бориспільського району, яке має розпочатися в травні цього року.  Він зазначив, що реалізація проекту вимагає залучення 13 мільйонів євро інвестицій для будівництва заводу і ще 26 мільйонів – для його оснащення необхідною технікою. Новий завод дозволить створити 900 робочих місць.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: