Бориспiль
C

Головні новини

Бориспіль ремонтуватиме дорогу довжиною 1675 м до об’їзної (фото)


Із 3 червня розпочався капітальний ремонт відрізку дороги з Борисполя у напрямку села Дударків, повз так звані Промінські сади. Шлях з’єднає вулицю Запорізьку із об’їзною дорогою.

Початок ремонтних робіт — важлива подія для Борисполя. Із цієї нагоди відбулася прес-конференція на об’єкті за участі Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука, його першого заступника Миколи Корнійчука, начальника головного управління ЖКГ В’ячеслава Толкача, розробника проекту дороги, підприємця Андрія Атаманчука, виконавця робіт — начальника дільниці ШБУ-50 Івана Довганича.

«Вартість робіт 26 млн 124 тис. грн»

Міський голова Анатолій Федорчук: «Чотири роки було витрачено на те, щоб ця безгосподарна дорога здобула можливість ремонту. Два роки поспіль ми зверталися до Київської обласної ради, Київської ОДА з проханням передати її місту. Коли дорогу оголосили безгосподарною, районна рада прийняла її на баланс і своїм рішенням передала місту. Справа від мене землі Дударківської сільської ради, зліва — Сеньківської. Борисполю належить лише дорога між цими землями, протяжністю 1675 м, але нею йде вантажний транспорт, бо вона межує з об’їзною. Я дякую депутатам міськради, які прийняли консолідоване рішення про розвантаження міста, покращення транспортного сполучення. Було виділено 33 млн 432 тис. грн на ремонт цього відрізку дороги. Відбувся тендер, переможцем якого стала броварська компанія ШБУ-50, яка взялася виконати роботи за 26 млн 124 тис. грн. Економія — 7 млн 127 тис. грн.

Маю надію, що помилка Дударківської громади щодо небажання об’єднуватися з Борисполем буде виправлена. Адже Бориспільська громада має потенціал, стратегічно вона буде найпотужнішою на Київщині».

«До 1 вересня дорогу введуть в експлуатацію»

Перший заступник міського голови Микола Корнійчук:

«Вартість квадратного метра дороги обійдеться майже в 2 тис. грн. Потрібно буде зняти залишки асфальту, який покладений колишнім радгоспом «Промінь» у 70-ті роки минулого століття. Товщина подушки під асфальтне покриття — 56 см (це крупнозернистий щебінь, дрібнозернистий щебінь, пісково-щебнева суміш); потім — 10 см чорнового шару асфальту і 5 см «фінішного». Усе для того, щоб дорога витримувала навантаження великовагових авто у промисловій зоні. Плануємо до 1 вересня ввести дорогу в експлуатацію».

Підрядній організації доведеться вивозити тонни сміття, яке звозили на територію з міста, району і навіть зі Львова. Щоб не допустити засмічення, надалі влада залучатиме патрульну поліцію.

  

Дорога в цифрах:

  • Протяжність — 1675 м
  • Ширина дорожнього полотна — 7 м плюс узбіччя (3,5 м одна смуга).
  • При виїзді на об’їзну дорогу поширюється до 11 м. Додасться дві поворотні смуги.
  • Площа асфальтування 12 тис. кв. м.

Бориспіль ремонтуватиме дорогу довжиною 1675 м до об’їзної (фото)Бориспіль ремонтуватиме дорогу довжиною 1675 м до об’їзної (фото)Бориспіль ремонтуватиме дорогу довжиною 1675 м до об’їзної (фото)Бориспіль ремонтуватиме дорогу довжиною 1675 м до об’їзної (фото)Бориспіль ремонтуватиме дорогу довжиною 1675 м до об’їзної (фото)Бориспіль ремонтуватиме дорогу довжиною 1675 м до об’їзної (фото)Бориспіль ремонтуватиме дорогу довжиною 1675 м до об’їзної (фото)Бориспіль ремонтуватиме дорогу довжиною 1675 м до об’їзної (фото)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: