Бориспiль
C

Головні новини

На паузі 100 м дороги на Дударків


«Вісті» побували на місці будівництва дороги. Дорожнє «корито» уже майже засипане шаром ЩПС (щебнево-піскової суміші). Незаповненою є ділянка 100 м посеред дороги та виїзд на об’їзну. Якщо на виїзді до об’їзної працює техніка, то 100-метрівку пропустили.

Ситуацію щодо ремонтної паузи пояснив перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук.

Пряма мова Корнійчука: «На ділянці роботи не виконуватимуться, доки ми не врегулюємо питання з газовиками, які виставили місту неправомірні вимоги: перевірити фізичний стан труб газових мереж. Під дорогою, що ми капітально ремонтуємо, проходять два магістральні газопроводи: Шебелинка-Полтава-Київ (діаметр труби 700 мм) та Єфремівка-Диканька-Київ (діаметр труби 1000 мм). І місто має обстежити їх стан у місці перетину з дорогою та по 50 метрів в обидва боки від підошви насипу запроектованої дороги.

Як можна перевіряти стан чужого майна за бюджетні кошти? Це — кримінальна відповідальність! Якби не ця проблема, розпочинали б асфальтування».

Відомо, що 7 липня Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук та його заступник Микола Корнійчук були в Києві на прийомі у головного інженера Укртрансгазу. Корнійчук повідомив, що газовики до кінця робочого тижня вирішуватимуть питання обстеження газопроводів, а дорожні роботи пригальмувалися.

Нагадаємо. Роботи виконує Броварське ШБУ-50. Підприємство виграло тендер із сумою 26 млн 124 тис. грн, при початковій вартості 33 млн 432 тис. грн. Економія — 7 млн 127 тис. грн. Дорогу планували ввести в експлуатацію до 1 вересня.

У цифрах:

• Протяжність дороги — 1675 м.

• Ширина полотна — 7 м, плюс узбіччя (3,5 м одна смуга).

• При виїзді на кільцеву дорога поширюється до 11 м. Додасться дві поворотні смуги.

• Площа асфальтування 12 тис. кв м.

• Вартість квадратного метру — 2 тис. грн.

• Товщина подушки під асфальт — майже 56 см (це крупнозернистий щебінь, дрібнозернистий щебінь, пісково-щебнева суміш).

• Товщина асфальту: 10 см чорнового шару і 5 см чистового.

На паузі 100 м дороги на Дударків На паузі 100 м дороги на Дударків На паузі 100 м дороги на Дударків

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: