Бориспiль
C

Головні новини

Князю Борису – 86% «Ні»


Ігноруючи потребу в розкопках на ділянці у центрі міста, де вже були знайдені важливі археологами артефакти, офіційний Бориспіль вирішив у своєрідний спосіб компенсувати історичну справедливість.

Так, у тримісячний термін (акурат до виборів) вирішили встановити на Європейській площі пам’ятник із білого граніту князю Борису. Уже оголошено конкурс макетів, міськрада виділила кошти на втілення поспішної ідеї. Очевидно, що її реалізатором буде київський скульптор Олексій Пергаменщик – автор і виконавець гранітної постаті Павла Чубинського, встановлення якої вартувало громаді майже 2 млн грн бюджетних коштів.
Оскільки пропозиція не на часі через збитки для міського бюджету, завдані карантином, і підготовку до місцевих виборів, бориспільці не в захваті від ідеї. Зважаючи, що думкою громади ніхто не цікавився, «Вісті» провели опитування на сторінці в Фейсбук щодо нагальності потреби встановлення Бориса.
У підсумку 86% із тих, хто проголосував, сказали «Ні» пам’ятнику князю. У коментарях аргументували різне, зокрема: «У місті є питання важливіші», «Потрібен парк великий», «За ці кошти відремонтуйте кінотеатр», «Там озвучували на сесії, що буде недоотримання бюджету на декілька мільйонів :) то про який пам'ятник мова?»
Тож чи варто поспішати?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: