Бориспiль
C

Головні новини

Управлінню молоді і спорту бути


Факт: депутатами Бориспільської міської ради свого часу було прийняте рішення про необхідність створення у Бориспільській громаді управління молоді та спорту. Конкурс на посаду керівника оголошено, і є сподівання, що вже найближчим часом його буде обрано, як і набрано штат працівників до новоствореного управління. Ці зміни відбуваються у зв’язку зі створенням Бориспільської міської територіальної громади.

Джерело: заступник Бориспільського міського голови Людмила Пасенко.

Цитата Л.Пасенко: «Зазначу, нами були підготовлені та направлені відповідні листи до обласного керівництва стосовно необхідності створення на наступний рік багатофункціональних спортивних майданчиків у міських ЗОШ №3 та 6, а також школі Кучакова. Проте інформації, чи внесуть ці об’єкти до обласного бюджету і якими будуть умови їхнього будівництва (повного фінансування з боку області чи часткового), наразі поки що немає».

Стало відомо: у зв’язку зі створенням Бориспільської міської територіальної громади працівників спорту, які працювали по селах, що тепер приєднані до вищезгаданої громади, прийнято на роботу до Бориспільської громади.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: