Бориспiль
C

Головні новини

Рокерська тусовка вічно молодих


Рокерська тусовка вічно молодих

Вечірній рок-концерт до Дня молоді, організований бориспільським рок-клубом на території другої школи, вдався. Глядачів було багато — і «вічно» молодих, і юних, і середнього віку. Багато бориспільців прийшли з малими дітьми.

Хто хотів слухати музику — слухав, хто хотів їсти — наминав. В кількох точках готували юшку, смажили м’ясо. З цим пов’язаний і недолік свята — кілька годин всі дихали димом від вогнищ, що не можна вважати корисним відпочинком. Хтось у стороні бринчав тихенько на гітарі, хтось різався в карти.
Грали як рок-гурти — Рана Рідібунда, Sheriff, Уран 235, Critiqual Quinta, Колеса Ноги і Підкови, Ярра, 77 часов, Фаренгейт 451, Joker — так і барди. Ближче до «Пепси» грав циганський гурт.

У тусовці з’явилися нові цікаві обличчя — Надія Севастьянова читала свої ритмічні і депресивні вірші, Влада Петренко виконала кілька пісень під гітару, серед яких і «Кукушка» КИНО (про 55-річний ювілей Віктора Цоя 21 червня ніхто з бориспільських рокерів не згадав, принаймні до 22:30, поки автор там був), а у Joker’а нова сильна солістка — Поліна Кислуха, яка закінчила музичну школу по класу академічного вокалу.
Незважаючи на значну кількість алкоголю (чи завдяки їй), атмосфера була дружньою, вільною, привітною і спокійною. Хтось навіть порівнював її з Вудстоком, але опоненти заявляли, що Борисполю не вистачає любові.

Вечірка стала добрим прикладом того, що чим менше організатори втручаються, тим більше громаді подобається. Головне завдання — зібрати людей, а там ми самі все вміємо організувати. На майбутнє лиш варто вздовж гравійної дороги поставити сміттєві баки і зі сцени впродовж вечора періодично просити зносити пляшки туди, щоб не валялися вони, порожні, під ногами тих, хто ще не догуляв.

Сергій КРУЧИНІН

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: