Бориспiль
C

Головні новини

«Сектор Безпеки» про...


«Сектор Безпеки» про...

Більшість членів ГФ «Сектора Безпеки» входять до Асоціації АТО Бориспільщини. Повернувшись з передової, хлопці гостро реагують на несправедливість на місцях. Тому їх цікавить усе, що відбувається в місті. «Вісті» поговорили з головою громадського формування — депутатом міськраді РустамомХамракуловим про важливі теми.

... гроші
Працювати на ентузіазмі і громадських засадах при байдужості оточуючих важко.
Прості економічні розрахунки говорять, що Бориспіль міг би дозволити символічно преміювати нічний патруль ГФ «Сектор безпеки». Порахуймо разом: нехай кожен член екіпажу отримає за ніч 500 грн (у екіпажі чотири чоловіки), за рік виходить 730 тис. грн. Така ціна спокою і безпеки. Думку з приводу цього питання висловив голова ГФ Рустам Хамракулов, депутат міської ради.
«Місто допомагає нам — це форма, пальне для патрульної машини, але хлопці не отримують грошей. Ми починали з функцій дружинника, але вже це переросли і часто виконуємо функції поліції. Затримуємо злочинців, доставляємо їх до райвідділку, хлопці ризикують на чергуваннях. Можна сказати, що «Сектор Безпеки» працює на 50% потенціалу. Хотілося б викладатися на всі 100% для того, щоб Бориспіль був безпечним. Тож потрібно хоч невелике фінансування. Виграний канадський грант свідчить, що ми на правильному шляху».

... липові посвідчення учасників АТО
Зараз по Борисполю розклеєні оголошення про «альтернативу армії та АТО». Один з членів Асоціації АТО Бориспільщини зателефонував та поцікавився, яка ж альтернатива пропонується.
Учасник АТО: «Для нас статус учасника бойових дій — це честь, яку ми заслужили власним потом та кров'ю. Нині ми боремося з нерозумінням на мирній території з боку пересічних громадян, які «нас туди не посилали». Але як ми можемо досягнути порозуміння, якщо держава нівелює поняття «учасник бойових дій». Зателефонувавши за номером з об’яви, з’ясували, що це пропозиція роботи у державній охороні. Нас цікавило, чи можна на цій роботі отримати статус УБД. Виявилося, що це просто — дівчина на тому боці слухавки пояснила, що для цього достатньо поїхати у місячне відрядження і посидіти десь у Донецькій області, але там, де не стріляють».
Аудіозапис розмови можна послухати на сторінці Асоціації у Фейсбук.
«Сектор Безпеки» про...

... стихійну торгівлю
«Стихійна торгівля процвітає, бо немає покарання. Нам треба відділ, який би конфісковував продукцію. Все можна відправляти на фронт — і їжу, і труси, і порошки, все там стане в пригоді. Це стоять бариги, які ні копійки не платять державі, а займаються власним бізнесом. Зі стихійною торгівлею має боротися міський відділ з благоустрою, але він не працює. Вони мають викликати наряд поліції, складати протоколи і забирати продукцію, що продається незаконно. Це проблема місцевої влади, яка нічого не хоче змінювати. Якби конфіскувати товар кілька разів, то за тиждень ніякої стихійної торгівлі в Борисполі не було б».

Сергій КРУЧИНІН

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: