Велопробіг дорогами Бориспільщини, який відбувся 28 червня, був присвячений 30-й річниці незалежності Української держави. Саме тому трасу обрали довжиною 30 кілометрів.
Учасники велозаїзду збиралися і реєструвалися неподалік від злітної смуги аеропорту «Бориспіль», де вже не вперше проводяться масові заходи бориспільської молоді. Ця ж молодь і висунула ідею організувати пробіг на двоколісних конях. Організатори заходу підхопили ідею, не претендуючи на статус змагань. Адже і часу було замало, і починати потрібно з найпростішого. Начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Бориспільської міської ради Вікторія Шевц розповіла «Вістям», що переможців визначати не планувалося, оскільки не було можливості прокласти трасу на швидкість. Заїзд символічний, задля задоволення. Маршрут пролягав далеко від завантажених автомобілями доріг. Він розпочинався від злітної смуги полями через Сосонки до Мартусівки, через село Затишне, оминав його колом, продовжувався дорогою, що з’єднує село Мартусівку і Глибоцьку трасу, перед Глибоцькою трасою — розворот і повернення назад тим же маршрутом через Сосонки та до злітної смуги, до фінішу, який був і місцем старту. Щоб набрати рівно 30 кілометрів, організаторам довелося розробити маршрут із заїздами до різних сіл.
Після старту дорослих учасників велозаїзду, на міні-дистанцію вийшли діти. Шестеро юних велосипедистів також вирішили випробувати свої сили. Маршрут був зовсім короткий, але запалу і бажання приїхати до фінішу першими це не применшувало.
«Ми бачимо, що є потреба у таких заходах, — зазначила Вікторія Щевц. — Хоча онлайн зареєструвалося усього 30 учасників, на старт вийшло 93, плюс 6 дітей. Усі отримали медалі фінішера. За збігом, ми замовили якраз 100 медалей.
Оскільки запит на подібні заходи є, відтепер готуватимемо їх ґрунтовно. Потрібно організувати електронну систему зняття результатів на маршруті. Необхідно розробити маршрут з якісними дорогами, які дозволяють швидко їхати. Непогано було б зробити заїзди на різні вікові категорії. Коли змагання проводитимуться професійно, можна буде визначати переможців».
Цього разу велосипедисти мали змогу випробувати свої сили. Потім зізнавалися, що на маршруті було дуже важко. Хоча змагання проводилися у вечірній час, дійти до фінішу було непросто.










коментарі