Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільські МАФи залишаться без світла


Наближається до завершення реконструкція Київського Шляху від вулиці Глібова до вул. Момота. Вже повністю прибрали опори у напрямку Києва, а на цьому тижні починається робота у напрямку Харкова. Але є одне гаряче питання, яке підняв на понеділковій нараді 11 жовтня міський голова Володимир Борисенко. «Ви могли помітили, що жодних дротів уже немає, всі вони розміщені у підземних шахтах. На Київському Шляху в напрямку Харкова у нас багато підприємців, які незаконним способом підключились до електромереж. Вони не крадуть електроенергію — є лічильники, але спосіб їхнього підключення залишає деякі питання. Тому ми їм запропонували гарну альтернативу — індивідуально для кожного з них заклали гільзу, щоб вони змогли підключитись до нової трансформаторної підстанції. Таким чином, це буде в рамках чинного законодавства і трохи розвантажить електромережу. Таких підприємців шість. Хочу попередити їх, що на цьому тижні живлення від попереднього джерела буде відключене, щоб потім не було якихось несподіванок», — пояснив він ситуацію.

Інформацію міського голови доповнив його заступник Віталій Горкун. «Ми підняли документацію і не знайшли наявні підключення. Під час демонтажу опор освітлення виявилося, що на них висять незрозумілі дроти, які живлять деякі магазини. Їх власники не змогли надати належним чином узгоджену проектну документацію на свої підключення. Проекти, які в них є, без супроводжувальних листів і не мають жодної юридичної сили», — зазначив Горкун. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: