Бориспiль
C

Головні новини

Опалювальний сезон у Борисполі стартує 18 жовтня


Рішення про початок опалювального сезону 18 жовтня 2021 року було прийнято на засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради, яке відбулося 13 жовтня. На цьому ж засіданні були затверджені тарифи на постачання теплової енергії.

Бориспільський міський голова Володимир Борисенко, коментуючи питання, повідомив, що для потреб бюджетних установ газ купуватиметься по 16554 грн за тисячу куб. метрів, а вартість тепла становитиме 3523,91 грн за гігакалорію. Найбільший тягар оплати ляже на категорію «інші споживачі». До їхнього тарифу закладено вартість газу 24993,69 грн за тисячу куб. метрів, а тепло коштуватиме по 4778,40 грн за гігакалорію. Тариф для населення затверджено з розрахунку вартості газу 7583,89 грн за тисячу куб. метрів. Він складає 2181,02 грн за гігакалорію. Але платитиме населення за тарифами минулого року.

Населення, як і було обіцяно раніше, сплачуватиме за гігакалорію стільки ж, як і у минулому році — 1762,76 грн за гігакалорію. Різницю в тарифі буде компенсовано за рахунок коштів місцевого бюджету. До сесії (вона запланована на 26 жовтня) буде підготовлено до затвердження програму, згідно з якою проводитиметься компенсація. За попередніми розрахунками, для компенсації вартості тепла для потреб населення з міської казни необхідно буде виділити близько 30 млн. грн.

Мери міст Київської області звернулися до Київської обласної ради за допомогою у компенсації вартості тепла населенню. Обласна рада, попередньо, погодилася компенсувати по 150 грн за кожну гігакалорію тепла для населення. Якщо депутати обласної ради підтримають це рішення на найближчій сесії, то навантаження на міський бюджет дещо зменшиться.

Неврегульованим залишилося питання придбання газу для дахових котелень ОСББ. Володимир Борисенко повідомив, що отримав запевнення: ОСББ платитимуть за газ по тарифах для населення. Але договори на постачання газу за озвученою ціною ОСББ ще не заключили.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: