Бориспiль
C

Головні новини

Військовий стан — не привід засмічувати місто


Після введення військового стану бізнес в Україні та Борисполі зокрема стикнувся з великими проблемами. Тому підприємці почали економити на всьому. Одним із кроків економії стало звільнення технічних працівників — прибиральників та двірників.
У Борисполі тривають роботи з благоустрою міста. Прибираються вулиці, комунальники косять траву. Але серед міста один за одним з’являються занедбані місця.
«Чимало підприємців відмовилось від послуг прибиральників та перестали наводити лад перед своїми магазинами та офісами. Це призводить до того, що на прибраних нами вулицях з’являються осередки зі сміттям. З етичних міркувань не називатиму конкретні вулиці, адреси та назви підприємств, але проблема почала набувати загрозливих масштабів», — зазначає директор КП «ВУКГ» Микола Корніяка.
За його словами, такі випадки фіксуються серед представників і малого, й великого бізнесу, в тому числі зосередженого на центральній вулиці міста.
«Розумію, що зараз скрутні часи і платити повноцінну зарплату окремому працівнику важко. Але чомусь ніхто не розглядає альтернативу. Бізнес може заключити договір з комунальними підприємствами міста, які й так прибирають вулиці. Для нашого працівника прибрати кілька зайвих квадратних метрів не є проблемою, а ось для підприємців це буде в рази дешевше. І місто буде чистим», — додає Микола Корніяка.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: