Бориспiль
C

Головні новини

Як міська влада планує залучати інвестиції


Залучення інвестицій — завжди важливо, адже це ще й робочі місця. Особливо гостро питання стоїть сьогодні, коли через війну катастрофічно не вистачає робочих місць, а у відносно мирних містах збільшилася кількість внутрішньо переміщених осіб.

Дбаючи про розвиток Борисполя сьогодні, завтра і післязавтра, депутати на сесійному засіданні міської ради прийняли рішення «Про затвердження програми сприяння залученню інвестицій у Бориспільську міську територіальну громаду на 2022-2024 роки».
Відповідно до цього рішення, продуктами для інвестицій є конкретні земельні ділянки або об’єкти нерухомості, які можуть зацікавити потенційних інвесторів з точки зору розміщення на них свого бізнесу. Задля залучення інвестицій планується забезпечити інформованість потенційних інвесторів щодо актуальних інвестиційних можливостей міста.

Мінімально необхідний комплекс маркетингових заходів повинен передбачати:
• підготовку та періодичне поновлення якісних інформаційних матеріалів у друкованому та електронному форматах і декількома мовами;
• розповсюдження інвестиційних пропозицій у спеціалізованих виданнях, за допомогою сучасних інструментів у мережі інтернет, на виставково-ярмаркових заходах, бізнес-форумах, конференціях, зустрічах із потенційними інвесторами;
• створення та забезпечення діяльності спеціалізованого веб-порталу (розділу на сайті міської ради) для презентації інвестиційних можливостей міста;
• активізацію співробітництва з інвестиційними компаніями, міжнародними та вітчизняними інвестиційними фондами та фінансово-кредитними установами.
Для втілення програми в життя передбачене ресурне забезпечення у сумі 135,0 тис. грн з міського бюджету: 55 тис. грн у 2022 році, 50 тис. грн у 2023 і 30 тис. грн у 2024 році.

Слід зазначити, що ресурсне забезпечення програми — це ще не виділення коштів. Але без програми кошти виділити неможливо. Ніхто не знає, чи вдасться у цьому році профінансувати такі видатки, адже з коштами величезні проблеми. Але є фундамент — Програма, а сприятливих умов для її реалізації дочекаємося.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Серпень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031