Бориспiль
C

Головні новини

Можливості для розвитку є: Київщина отримала додаткові 90 млн від Уряду


Уряд Гройсмана продовжує реалізацію реформи децентралізації, яку було розпочато у 2014 році. У рамках програми з підтримки райцентрів і невеличких міст, КМУ виділив додаткові кошти на реалізацію соціальних проектів та розвиток інфраструктурних об’єктів.

Згідно з рішенням Уряду, на ці потреби у 2019 році вже виділено 3 млрд грн. А з початку 2020 року усі малі міста матимуть повноваження та ресурси, які є зараз у великих міст та об’єднаних громад. Крім того, з 2020 року розпочнеться окрема Урядова програма фінансування місцевих доріг, так званих «тешок», на 10 млрд грн. Про це повідомляє Вечірній Київ.

Тож сьогодні Київська область отримає від Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) додаткові 90 081 216 грн.

Згідно з рішенням Уряду Гройсмана, у рамках реалізації проекту «Комплексна термомодернізація центральної районної лікарні у м. Тетіїв» на потреби лікувального корпусу N 1 центральної районної лікарні Тетіївської районної ради (вул. Цвіткова, 26 у м. Тетієві) виділено 4 466 841 грн. Ці кошти підуть на капітальний ремонт будівлі лікарні, включаючи утеплення фасаду, заміну віконних і дверних блоків тощо.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс у Миронівці (вул. Ватутіна, 36) отримає 21 619 174 грн на будівництво, в той час як на території спортивної школи «Сузір'я» у м. Вишгороді буде здійснено капітальний ремонт спортивних майданчиків (стадіон) за 8 671 306 грн.

Влада Українки Обухівського району тепер зможе добудувати загальноосвітню школу № 1 по вул. Юності. Для цього місту було надано 11 312 270 грн. А у Вишневому Києво-Святошинського району заплановано реконструкцію дошкільного навчального закладу «Яблунька», розташованого по вулиці Червоноармійській, 11. Для цього виділено 36 132 083 грн.

Також кошти на капітальний ремонт отримує і комунальний заклад Київської облради «Київська обласна дитяча лікарня» у місті Боярка (вул. Хрещатик, 83). На утеплення фасадів головного лікувального корпусу з заміною вікон та вхідних дверей на металопластикові, а також на часткове відновлення покрівлі та вимощення території закладу виділено 7 879 542 грн. 

Володимир Гройсман неодноразово наголошував на необхідності продовження реформи децентралізації. Прем’єр наполягає, щоб до 1 січня 2021 року всі районні центри і міста районного значення в Україні отримали статус та можливості об’єднаних територіальних громад (ОТГ). 

– Це дасть їм можливість до процесу остаточного об'єднання почати вирішувати проблеми людей, почати будувати дороги, ремонтувати садочки і школи, – сказав чинний Глава Уряду та лідер партії «Українська стратегія Гройсмана».

Вже сьогодні, завдяки ініціативі прем’єр-міністра, маленькі міста стають більш конкурентоздатними та отримують нові можливості для розвитку. Тому успішне завершення реформи децентралізації та продовження подібних програм допомоги залежатиме від готовності нового складу Кабміну підтримувати громади так само, як це робить Уряд Гройсмана. Тобто, від результатів голосування 21 липня.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: