Бориспiль
C

Головні новини

Глибоке отримає новий шкільний автобус


Таку заяву зробив кандидат на посаду голови Бориспільської ОТГ від партії «Слуга Народа», голова районної ради Владислав Байчас, під час зустрічі з виборцями в с. Глибоке.

«Мені сказали, що у вас проблеми зі шкільним автобусом, який вже відпрацював свій вік. У нас є майже новий автобус, наступної сесії ми передамо його вам. Це питання буде вирішене ще до виборів», – зауважив Владислав Байчас.

Більшість часу на зустрічі обговорювали питання Бориспільського сміттєзвалища, адже знаходиться воно на землях Глибоцької сільської ради, і саме мешканці села найбільше потерпають від нього.

«Питання сміттєзвалища – це один із пріоритетів у роботі нашої команди. Проблема в тому, що зараз закрити його неможливо, адже сміття кудись треба дівати. Тому ми пропонуємо план поступових дій. Перше – будівництво сортувальної станції. Друге, через народних депутатів – законодавче врегулювання питання сміттєпереробки. Адже зараз побудувати сміттєпереробний завод неможливо, через відсутність відповідного законодавства», – зазначив лідер команди «Слуга Народу» Ігор Шалімов.

Причин, чому не можна вже зараз закрити місцеве сміттєзвалище та вивозити сміття в інше місце, декілька. По-перше, ліцензія в компанії на захоронення відходів дійсна ще два роки. По-друге, закриття сміттєзвалища — тривалий процес. Адже згідно законодавства після закриття компанія зобов’язана законсервувати сміттєзвалища, тобто засипати його шаром землі. А якщо його не законсервувати, всі навколишні поля і будинки будуть у цьому смітті.

Головне завдання на сьогодні – зменшити кількість сміття, яке буде вивозитись на полігон. А тим часом, кандидат у депутати Бориспільської ОТГ юрист Фархад Гулієв як помічник народного депутата буде проводити роботу з підготовки законодавчої бази для вирішення питання сміттєпереробки в країні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: