Бориспiль
C

Головні новини

«Слуга Народу»: ми йдемо до людей


150 зустрічей із виборцями планують провести до 25 жовтня представники місцевої команди «Слуга Народу» на території Бориспільської ОТГ.

Головна мета – почути про проблеми мешканців від них самих, без посередників.

«Ми ходимо дворами міста, підприємствами, їздимо по селах. Наші кандидати — це на 95% нові люди в політиці. Я вважаю, вони повинні все побачити, поспілкуватися з людьми на округах, тоді вони зможуть якісно виконувати роботу депутата», – зауважив лідер команди «Слуга Народу» Ігор Шалімов.

На сьогодні амбітний план у 150 зустрічей виконаний наполовину. «У кожному районі Борисполя, у кожному селі — своя специфіка і спільні проблеми. Наприклад, перебої з електропостачанням турбують усіх мешканців ОТГ. У нас є план дій, як вирішити цю проблему — ми пропонуємо ввести посаду головного енергетика ОТГ, який буде займатись цим питанням», – пояснює Ігор Шалімов.

Ще одним питанням, яке турбує мешканців ОТГ, є громадський транспорт. Тут варіант вирішення один – муніципальний транспорт.

«Зараз усі перевізники приватні, місцева влада майже не має на них впливу. Адже якщо ми починаємо від них щось вимагати, вони кажуть, що взагалі не будуть їздити. Вони знають, що немає альтернативи. А якщо взяти села, то деякими маршрутами не їздять автобуси, бо невигідно. Якщо буде комунальний транспорт, розмова буде іншою», – розповідає Шалімов.

Ще питання, актуальне для громади – розвиток спорту, адже приміщень для фізичного виховання дітей не вистачає.

Щодо питань, які цікавлять селян, то на першому місці — медицина. Не в усіх селах є медзаклади та приміщення для них.

«У нас розроблений типовий проект ФАПу (амбулаторії) для сіл. Перший ми хотіли побудувати цього року в Рогозові. Але через коронавірус надходження у районний бюджет впали, і ми не змогли втілити проект у життя, тому обов’язково зробимо це у наступному році. Цей проект передбачає двоповерхову будівлю. На першому — кабінети лікарів, на другому — службове житло. Це дасть змогу брати на роботу та утримувати молодих фахівців», – вважає кандидат на голову Бориспільської ОТГ Владислав Байчас.

Селян турбує і питання культури. Будинки культури є лише у великих селах. А сільські клуби у більшості сіл у занедбаному стані.

«Тривалий час у районі існувала думка, що необхідно закрити БК, але вони популярні серед дорослих та людей похилого віку. Там діють аматорські, співочі колективи», – розповідає Байчас.

«Ми не боїмось іти до людей. Ми готові вислуховувати весь негатив, що дозволить нашим кандидатам поглянути на проблеми людей без рожевих окулярів. Такі зустрічі дуже корисні», – вважає Ігор Шалімов.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: