Бориспiль
C

Головні новини

Ірина Геращенко: час виправляти помилки


У четвер Бориспільщину відвідала Ірина Геращенко – депутатка фракції «Європейської Солідарності» у Верховній Раді. Аби представити мешканцям сіл, що входять до Бориспільської ОТГ команду «ЄС» – на виборах до тутешніх місцевих рад.

«Дуже важливо усвідомити, що на цих виборах формуватимуться місцеві команди, які зайдуть до обласної ради і зайдуть до місцевих рад. І саме вони будуть формувати бюджети, якими житимуть і ваші села, і район, і область – протягом наступних п’яти років. Ми визнаємо, що часом робимо помилки. Але інколи їх роблять і виборці – обираючи непрофесійних і нечесних людей… І це ми – також маємо змогу спостерігати останніх півтора року. Тому 25 жовтня – дата, коли усі ми отримаємо шанс виправити наші помилки.»

Своєю чергою кандидат на посаду міського голови Борисполя – Володимир Борисенко розповів виборцям про свої плани розвитку громади. Серед найамбітніших – виділив декілька:

«Коли ми сюди їхали – пані Ірина абсолютно справедливо зауважила, що у нас повна катастрофа з дорогами в селах. Тож серед першочергових планів – будівництво доріг і розвиток дорожньої інфраструктури. Треба думати і над тим, як здешевити проїзд по цих дорогах – у громадському транспорті – між населеними пунктами. Для цього ми хочемо створити комунальне підприємство електричного транспорту, щоб у нас були свої електричні автобуси. Ну, і нарешті – будівництво сміттєпереробного заводу. Ми потребуємо цього давно. Але в сьому я сподіваюсь на Вашу допомогу. Ми усі разом повинні почати сортувати сміття».

Селяни повністю підтримали і схвалили ці та інші ідеї програми. Але найбільше зраділи ініціативі, озвученій кандидатом в депутати обласної ради – Володимиром Горковенком. Про доплати для найнезахищеніщих людей:

«У нас безліч людей, які отримують наймінімальнішу пенсію. Якихось півтори тисячі гривень, за які важко вижити навіть на селі. Тож, у нас в планах – запровадити… Називайте це як хочете: «паралельною пенсією», чи «пенсією №2», але місце бюджети тепер дозволяють запровадити подібну ініціативу.»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: