Бориспiль
C

Головні новини

Європейська площа: встановлять пам’ятник князю Борису і перемістять літачок


04 листопада зранку стартували монтажні роботи на Європейській площі міста. Офіційний Бориспіль втілює ідею міського голови Анатолія Федорчука, яку свого часу підтримав депутатський корпус, про виготовлення і встановлення гранітної постаті князя Бориса, на честь якого, за переказами, назване місто.

Джерело: перший заступник міського голови Микола Корнійчук:

Пряма мова Корнійчука: «Наразі уже демонтовано інсталяцію літачка, яку встановимо на новому місці – поряд із літерами «Я люблю Бориспіль», він дивитиметься у напрямку Києва.

На місці літачка 5 листопада почнемо заливати фундамент для постаменту, на якому стоятиме пам’ятник князю Борису.

Пам’ятник уже готовий, він знаходиться на території КП «ЖРЕУ». Виготовлений він із білого гніту, як і постать Павла Чубинського, встановленого на території Книшового комплексу. Автор обох робіт — столичний скульптор Олексій Пергаменщик.

Для нас важливо якнайшвидше втілити ідею з встановленням пам’ятника князю Борису, адже вона належить міському голові Анатолію Федорчуку. Дуже шкода, що він не дожив до цього моменту».

Подробиці. Деталями щодо вигляду пам’ятника Микола Корнійчук не поділився. За його словами, наразі ще не відома дата урочистого відкриття постамента князю Борису. Корнійчук переконаний, що пам’ятник стане окрасою міста.

Нагадаємо, макет пам’ятника Святому Борису — одному з перших канонізованих князів Київської Русі — був представлений у залі міськвиконкому під час сесійного засідання 30 червня.

Роботу скульптора Олексія Пергаменщика презентували як один із можливих варіантів. Тоді на запитання «Вістей» про причини поспіху щодо встановлення пам’ятника міський голова Анатолій Федорчук відповів: «Хочу встигнути. Переконаний, якщо за цю каденцію ми зможемо, то пам’ятник князю Борису в Борисполі буде. За три місяці це реально».

Європейська площа: встановлять пам’ятник князю Борису і перемістять літачокЄвропейська площа: встановлять пам’ятник князю Борису і перемістять літачокЄвропейська площа: встановлять пам’ятник князю Борису і перемістять літачокЄвропейська площа: встановлять пам’ятник князю Борису і перемістять літачок

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: