Бориспiль
C

Головні новини

Місцева пожежна охорона Бориспільської громади отримала фінансування


У Борисполі знаходиться Бориспільський РВ ГУ ДСНС (державної служби з надзвичайних ситуацій) України в Київській області. Натомість місцевої пожежної охорони не було передбачено. З нового року об’єднана громада матиме вже й місцеву пожежну охорону.

У зв’язку із об’єднанням, до Бориспільської ОТГ увійшло 6 сільських рад і 18 населених пунктів. Відтепер місцеву пожежну охорону має фінансувати громада. Тому на засіданні виконавчого комітету Бориспільської громади було схвалено Програму забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Бориспільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. На позачерговій сесії Бориспільської міської ради 24 грудня програму було затверджено та передбачено фінансування в розмірі 15 002,139 тис. грн на три роки. 

До складу місцевої пожежної охорони входять 5 (п’ять) місцевих пожежних команд (МПК), які знаходяться у селах Іванків, Кучаків, Сеньківка, Глибоке, Рогозів. Програмою передбачено, що у 2022 році почне діяти ще одна, шоста місцева пожежна команда — у селі Любарці. Це дозволить забезпечити оперативне реагування на пожежі та інші надзвичайні ситуації до приїзду підрозділів державної служби з надзвичайних ситуацій. 

На фото: 2017 рік, на стадіоні біля озера на вул. Поповича змагаються команди місцевої пожежної охорони сіл Бориспільського району та Бориспільського РВ ГУ ДСНС у Київській області. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: