Бориспiль
C

Головні новини

Ігор Шалімов: «Зала засідань — це не майданчик для з’ясування особистих стосунків»


Ігор Шалімов — відомий виробничник у Борисполі та Київській області. Бізнес розпочинав 10 років тому на базі збиткового підприємства з кількома працівниками. Наразі підприємство є одним із лідерів ринку виробництва будівельних матеріалів. Виробнича потужність складає близько 15 тис. кубів бетону та залізобетону в місяць, а на виробництві працює близько 500 працівників. Крім будівельної діяльності, Ігор Шалімов активно займається політикою — в 2020 році вдруге став депутатом Бориспільської міської ради. Про зміни на політичному майданчику Бориспільської ОТГ дізнавалися «Вісті».

— Ігоре Володимировичу, що важливого було на останніх сесіях?
— Ми прийняли надважливі питання для міста. Зараз виконкомом проводиться дуже велика робота, від сіл і селищних рад приймаються до Бориспільської громади основні засоби: будівлі, садки, школи. Ми прийняли бюджет, що передбачає збільшення зарплат освітянам, медичним працівникам, комунальникам, адже ці люди зараз забезпечують життєдіяльність нашої територіальної громади. Вважаємо, що вони заслуговують на збільшення матеріальної винагороди за свою працю.

— Чи змінилася сесійна атмосфера у порівнянні з попередньою каденцією?
— Я позитивно ставлюся до того, що сесії зараз не відбуваються в режимі постійного негативу, сварок, бійок, криків. Ось, наприклад, сесія, на якій було 150 чи 200 питань, завершилася за півтори години. Мені здається, що це правильно, адже кожне питання розглядається на відповідних комісіях, депутати мають змогу розібратися із суттю питання, викликати людей, поспілкуватися. Мені здається, люди втомилися від політики викриків та роботи на публіку. А ще більше від цього втомилися ми, депутати.
Зала засідань — це не місце для з’ясування особистих стосунків між депутатами. У тому форматі, в якому ми зайняли місця у цій залі, ми через 5 років вийдемо з неї. Люди зробили свій вибір. Для них неважливо, хто за сесію прокричав 100 слів, а хто промовив 10. Вони оцінять лише реальні справи та ініціативи, побудовані амбулаторії, школи та садки. І зараз ми створюємо фундамент для розвитку нашої об’єднаної територіальної громади.

— Які ініціативи вже впроваджено?
— Владислав Байчас виступив із амбітною ініціативою створення у нашій ОТГ служби невідкладної медичної допомоги. Будуть закуплені 5 чи 6 карет швидкої допомоги для того, щоб виїжджати на виклики людей, які перебувають у тяжких станах та потребують допомоги. Ще одна гарна ініціатива Владислава Байчаса — створення кол-центру, так званої служби мера. В майбутньому він стане «мозком» ОТГ, куди буде стікатися вся інформація про проблеми. Зокрема, хто викликав швидку, приїхала вона чи ні, чому та як довго їхала… Коли виникають комунальні проблеми — прорвало трубу, потік дах тощо — це все буде систематизуватися, аналізуватиметься якість виконання робіт комунальними службами і робитимуться відповідні висновки. Реакція може бути досить жорсткою. Ми зробили заробітні плати наших комунальників конкурентоспроможними і будемо вимагати від них виконання своїх функціональних обов’язків для того, щоб ОТГ жила і розвивалася.

— Чи сформовані уже комісії та хто саме їх очолив?
— Так. Склад постійних комісій Бориспільської міської ради VІІІ скликання сформовано. Комісію з питань регламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із засобами масової інформації очолив Володимир Сидоренко, комісію з питань планування бюджету, економічної реформи очолив Євгеній Грона, комісію з питань транспорту, торгівлі та побутового обслуговування населення — Віталій Горкун, комісію з питань індивідуального будівництва та землекористування — Анатолій Тур, комісію з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, у справах релігії, соціального захисту населення та охорони здоров’я очолила Віра Мазура, комісію з питань промисловості, будівництва, архітектури та інвестиційної діяльності очолила Катерина Вовкотруб і, власне, я очолив комісію з питань житлово-комунального господарства, приватизації, благоустрою та екології.

— 17 січня очікуються повторні вибори голови Бориспільської ОТГ. Як ви охарактеризуєте передвиборчу ситуацію?
— На сьогодні ми знаходимось в унікальному стані: проводяться повторні вибори, дуже багато політичних сил, кандидатів. Ми вважаємо, що ми не маємо права на помилки і на розбрат. Ми всі різні та маємо різні думки, але Бориспільська ОТГ у нас одна. І сьогодні ми маємо згуртуватися навколо єдиного кандидата, який має досвід, є фаховим працівником, нашим місцевим жителем, господарником і вже 10 років пропрацював на державній службі на посаді голови районної ради, який знає район і місто. Тому ми не висуваємо власного кандидата, а підписали меморандум між чотирма партіями «Наш Край», «Слуга Народу», ВО «Батьківщина» та ОПЗЖ навколо єдиного кандидата. Таке об’єднання буде ефективним для всієї об’єднаної громади.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: